PAYLAŞ
Güngör Karakaş'tan gece hayatı hakkında açıklamalar

Güngör Karakaş’tan gece hayatı hakkında açıklamalar… Yıldız Tilbe imzalı “Azılı Bela” isimli şarkıyla hızlı bir çıkış yakalayan pop müzik sanatçısı Güngör Karakaş, sahne aldığı mekanı tıka basa doldurmaya devam ediyor. 

Tercih ettikleri sanatçı en çok işi yapan oluyor

Güngör Karakaş’tan gece hayatı hakkında açıklamalar… Sahne aldığını yerde repertuar ve yorum önemli olmasına karşın püf noktalara dikkat çeken başarılı sanatçı “Gece hayatına kadınlar yön veriyor, tercih ettikleri sanatçı en çok işi yapan oluyor” dedi.

Güngör Karakaş’tan gece hayatı hakkında açıklamalar… Eğlence dünyasında hiçbir zaman erkek tercihinin önemli olmadığını hanımların tercihlerine uyulduğunu ifade eden Güngör Karakaş “Yaşamın olduğu gibi eğlence hayatının da rotası kadınların elinde, bayan müşterilerim memnun ayrılıyorsa benden mutlusu yoktur sahnede” diyerek gece hayatındaki başarı sırrını verdi.

Güngör Karakaş’tan gece hayatı hakkında açıklamalar

Eğlence dünyasında hiçbir zaman erkek tercihinin önemli olmadığını hanımların tercihlerine uyulduğunu ifade eden Güngör Karakaş “Yaşamın olduğu gibi eğlence hayatının da rotası kadınların elinde, bayan müşterilerim memnun ayrılıyorsa benden mutlusu yoktur sahnede” diyerek gece hayatındaki başarı sırrını verdi.

Güngör Karakaş’tan gece hayatı hakkında açıklamalar… Güngör Karakaş, “Azılı Bela” isimli söz müzik Yıldız Tilbe imzası taşıyan eseri ve Ali Eşitmez yönetmenliğinde çektiği klip ile müzikseverlerle buluştu.

Güngör Karakaş, amacının çok para kazanmak değil, çok sevilmek olduğunu da ifade etti.

Gece hayatı ekşi sözlük’ten

cogu kisinin yasamlarini uyku modunda gecirdikleri saatlerde kalan azinligin kapali(yazin acik mekanlarimiz da mevcuttur) bi mekan icinde yuksesde muzikle, alkolun su gibi aktigi bi ortaminda kendilerinde gectikleri yasam modu….
sabahin ilk isiklariyla bi corbadan sonra gunduz hayatina gecilir…

OKU ➤  ‘Mutlu aşk yoktur’ demeyin

gunduz bastirilan duygular gecenin karanliginda serbest birakilir…
koyun olmakdan kurt olmaya gecilen hayat….

hayati ayristirma eyleminin sonucu. gunduz hayati, ogle hayati, sabah hayati gibi kavramlarin olmamasina ragmen gece hayati kullanilir. sokaga cikan, gezen eglenen, gece evde ot ot oturmayan insanlara hitaben icat edilmistir. farkli olundugunu belirtir. bir de gece calisan insanlar vardir ki onlar da gece hayatim var, gece 12’den sabah 8’e nobet tutuyorum derler.

aslında garip bir yanı yok ama yazar – çizer kısmında birisi ve nemo ramjet yazıyor.

bazı insanların kendilerini daha rahat ve huzurlu hissettiği yasam tarzı..

akşam yemeğinden sonra başlayan.

hayatlarin en guzeli…

BİR CEVAP BIRAK

Yorumunuzu girin
Adınızı buraya yazın