PAYLAŞ

Güllerin Savaşı dünyada sürüyor. Kanal D’nin geçtiğimiz yıl final yapan dizisi, adından söz ettirmeye devam ediyor.

Kanal D’nin geçtiğimiz yıl final yapan dizisi Güllerin Savaşı, 2016 yılında en çok ihraç edilen ikinci dizi oldu. Elektrik Elektronik ve Hizmet İhracatçıları Birliği (TET) 2016 yılı İhracat Başarı Ödülleri, 14 Nisan tarihinde sahiplerini buldu.
Elektrik Elektronik ve Hizmet sektörlerinde faaliyet gösteren ihracat şampiyonlarının ödüllendirileceği 2016 TET İhracat Başarı Ödül Töreni, 14 Nisan Cuma günü Ortaköy Four Seasons Hotel’de gerçekleştirildi.

TİM Başkanı Mehmet Büyükekşi, TET Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Fatih Kemal Ebiçlioğlu ve sektör temsilcilerinin katıldığı törende Türkiye geneli Elektrik Elektronik, Hizmet sektörü, Edebi Eser ve Televizyon Dizileri alanlarında en çok ihracatı gerçekleştiren firmalar ödüllendirildi.

Diziler İhracat Şampiyonu TET bünyesinde bulunan hizmet sektörünün önemli ihracat kalemlerinden dizi, sinema ve kitap gibi kültürel hizmetler bu yıl üçüncü kez ödüllendirildi.

Tüm ülkelere ihraç edilen Türk dizilerinden Güllerin Savaşı, 2016 yılında en çok ihraç edilen ikinci dizisi ödülüne layık görüldü.

Güllerin Savaşı dünyada sürüyor. Kanal D’nin geçtiğimiz yıl final yapan dizisi, adından söz ettirmeye devam ediyor.

Törene katılan Doğan TV Kurumsal Strateji ve Uluslararası Satış Grup Başkanı Özge Bulut Maraşlı ödülü, TİM Başkanı Mehmet Büyükekşi, TET Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Fatih Kemal Ebiçlioğlu’nun elinden MED Yapım Genel Müdürü Fatih Aksoy ile birlikte kabul ederken “Dizi ihracatımız yakın tarihlere dayanıyor.

Pazarımızı hızlı büyüttük. Simdi türk dizilerinin kalitesi ve fiyatlarıyla lig atlama zamanı” dedi. Törene Doğan TV Yurtdışı İçerik Satış ve İş Geliştirme Direktörleri Ezgi Ural ve Emrah Turna’nın yanı sıra Güllerin Savaşı dizisinin oyuncuları Canan Ergüder, Kenan Ece ve Barış Kılıç da katıldı.

OKU ➤  Tarkan’ı taklit etti

BİR CEVAP BIRAK

Yorumunuzu girin
Adınızı buraya yazın