PAYLAŞ

Gülben Ergen’i üzerindeki gömlek ele verdi. Gülben Ergen, bir ay önceki asker ziyaretinde çektirdiği fotoğrafı Instagram’dan paylaştı. Fotoğrafın eski olduğu, geçmiş paylaşımla kıyaslanınca ortaya çıktı.

Gülben Ergen, askerle çektirdiği fotoğrafı Instagram hesabından Mardin hashtag’iyle paylaştı. Haftasonu Hakkari’de görev yapan polislere sürpriz ziyaret gerçekleştiren Ergen’in son paylaşımı Hakkari’den Mardin’e geçip, askerleri ziyaret ettiği algısına neden oldu.

TEK KARE PAYLAŞMIŞTI

Ancak fotoğrafa dikkatli bakıldığında gerçek ortaya çıktı. Hatırlanacağı gibi Gülben Ergen tam 1 ay önce Mardin Nusaybin’de bulunan 2’nci Hudut Tabur Komutanlığı’nı ziyaret edip askerlerle birlikte yemek yemişti. Ergen bu ziyaretten sadece bir kareyi Instagram hesabından paylaşmıştı.

GERÇEK HEMEN ANLAŞILDI

Ergen aradan geçen bir ayın ardından, aynı ziyaretinde çekilen başka bir fotoğrafını paylaştı. Fotoğrafa dikkatle bakıldığında Ergen’in hem gömleği hem de yanındaki askerin aynı olduğu geçmiş paylaşımıyla karşılaştırılınca hemen anlaşıldı.

Gülben Ergen’i üzerindeki gömlek ele verdi. Gülben Ergen, bir ay önceki asker ziyaretinde çektirdiği fotoğrafı Instagram’dan paylaştı. Fotoğrafın eski olduğu, geçmiş paylaşımla kıyaslanınca ortaya çıktı. Fotoğrafa dikkatle bakıldığında Ergen’in hem gömleği hem de yanındaki askerin aynı olduğu geçmiş paylaşımıyla karşılaştırılınca hemen anlaşıldı.
OKU ➤  Beyaz perdede farklılık arayanlara müjde!

BİR CEVAP BIRAK

Yorumunuzu girin
Adınızı buraya yazın