PAYLAŞ

‘Ünlü şarkıcı Gülben Ergen‘in, yeni şarkısının Youtube’a düşük kaliteli yüklendiği fark edilince yayından kaldırttı.

Gülben Ergen’in yeni teklisi “Esasen” digital platformlarda ve müzik marketlerde yerini alırken talihsiz bir olay yaşandı.

Londra’da çekilen klip ilk yayın gününde klip teknik bir hata nedeniyle eski sürüm olan Mono versiyonuyla yüklendi.

Ses kalitesini hemen farkeden fanlarin ve müzik severlerin uyarısı ile 120 bin izlenmeye ulaşilan klibi Gülben Ergen hemen yayından kaldırttı.

Ergen, “Esasen” için yeni bir sayfa açtırdı ve klibi en gelişmis versiyon olan Stereo haliyle yeniden sayfalara yükletti.

GÜLBEN ERGEN KİMDİR?

Sanat kariyerine oyunculukla başlayan Ergen, sonrasında müzik piyasasına adım atmıştır. Müzik kariyerine ise assolist olarak başlamıştır.[4] 2001 yılında, Dadı dizisinde canlandırdığı Melek karakteri ile oyunculuğun zirvesine çıkmış ve Altın Kelebek Ödülleri’nde “En İyi Kadın Oyuncu” ödülünü almıştır.2002 yılında Sade ve Sadece albümünün çıkış şarkısı “Abayı Yaktım” ile müzikte büyük bir çıkış yakalamış ve Kral TV Video Müzik Ödülleri’nde “Yılın Bestesi” ödülünü almıştır. 2004 yılında, Uçacaksın albümü ile büyük bir başarı yakalamış, yıla damgasını vurmuştur. Albüm 600.000 satış rakamıyla MÜ-YAP’tan diamond ödülü almıştır.] Daha sonraki çıkardığı albümlerin hepsinde de MÜ-YAP’tan ödül almayı başarmıştır.2009 yılında söz ve müziği de kendisine ait olan Oğuzhan Koç’la düet yaptığı “Giden Günlerim Oldu” şarkısı ile Resmi Türkiye listesinde yılın en uzun süre zirvede yer alan kadın sanatçısı olmuştur.Ergen, 2000’li yıllarda albümleri en çok satan 3 kadın sanatçıdan biridir. 2015 yılında yine Oğuzhan Koç’la birlikte seslendirdiği “Aşkla Aynı Değil” isimli single çıkarmıştır. Toplam albüm satışı 2 milyonun üzerindedir.

OKU ➤  Onur Saylak Tuba Büyüküstün'ü her yerden çıkardı

BİR CEVAP BIRAK

Yorumunuzu girin
Adınızı buraya yazın