PAYLAŞ

Şanlıurfa’da yaşanan hain saldırının ardından sosyal medya saldırıya ateş püskürdü.

3 yaşındaki çocuğun hayatını kaybettiği çok sayıda yaralının olduğu kahpe saldırı sonrası Gülben Ergen, “Vicdansızlar !!! Yanıyor güzelim ülkemiz!! Analar feryat ediyor!!! Kansızlar, şerefsizler 3 yaşındaki meleğin canını alan katiller!!!” diyerek isyan etti.

Şanlıurfa Valisi Azim Tuna, Viranşehir’deki saldırının bombalı araçla gerçekleştirildiğini açıkladı. Tuna, patlamada 3 yaşındaki 1 çocuğun hayatını kaybettiğini, 15 kişinin de yaralandığını kaydetti.

Hükümetten ilk açıklama

Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, Viranşehir’de gerçekleştirilen terör saldırısını şiddetle kınadı.

Twitter’dan açıklama yapan Bozdağ, “Şanlıurfa Viranşehir’de hakim,savcı ve zabıt katiplerine dönük terör saldırısını,bu saldırıyı yapanları/yaptıranları şiddetle lanetliyorum. Yaralılara acil şifalar diliyorum.Yargı camiamıza büyük geçmiş olsun.Bu terör saldırısı,sadece yargı görevi yapanlara değil aynı zamanda hukuka, adalete, milletimize, devletimize ve birliğimize yapılmıştır. Hiçbir terör örgütü/terör saldırısı,Türkiye’nin terörle mücadelesini zaafa uğratamayacaktır. Terörle,kararlı/etkin mücadelemiz sürecektir. Hakim ve savcılar ile onlara yardımcı adli görevliler,bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da adaleti ayakta tutmaya devam edecektir” dedi.

OKU ➤  Mustafa Topaloğlu'ndan flaş Survivor açıklaması

BİR CEVAP BIRAK

Yorumunuzu girin
Adınızı buraya yazın