PAYLAŞ
Goran Bregovic

Balkan müziğinin dünyaca ünlü müzisyeni Goran Bregovic’in, efsanevi rock grubu Bijelo Dugme ile birlikte Türkiye’de ilk kez 25 Şubat 2017’de Volkswagen Arena sahnesinde vereceği konser için geri sayım başladı.

GORAN BREGOVIC: “İSTANBUL’DA PERFORMANS SERGİLEMEK GURUR VE AYRICALIK”

‘73 Organizasyon’ ve ‘Piu Entertainment’ organizasyonuyla hayranlarıyla buluşacak olan Bregovic Türkiye’de vereceği konser öncesi verdiği mesajlarla dikkat çekti. İstanbul’da kaldığı süre içerisinde Le Meridien Otel’de konaklayacak olan Goran Bregovic “İstanbul’da performans sergilemekten dolayı her zaman kendimi gururlu ve ayrıcalıklı hissettim” dedi.

SEZEN AKSU’NUN YENİ ALBÜMÜNE ÖVGÜ DOLU SÖZLER

Bregovic “Düğün ve Cenaze” albümünde müziklerini yapıp birlikte çalıştığı Sezen Aksu için ise; “Sezen’in en son albümü “Biraz Pop Biraz Sezen”i dinledim. Bütün albümleri gibi çok güzel. Kendisi çok büyük bir sanatçı. Ona bol şans diliyorum” diyerek Sezen Aksu’nun sıkı bir takipçisi olduğunun da altını çizdi.

İstanbul’a gelmeden önce hayranlarına kendi çektiği video aracılığı ile selam gönderen Bregovic, Türkiye’de vereceği bu çılgın konsere hayranlarını davet etti.

Bregovic’e sahnede Bijelo Dugme’nin efsane solistleri Mladen Vojicic (Tifa) ve Alen Islamovic’in eşlik edeceği konser 25 Şubat’ta Volkswagen Arena’da…
Biletler Biletix’te…

OKU ➤  Kaan Tangöze'den 'Akasya Kültür Sanat'ta akustik performans!

BİR CEVAP BIRAK

Yorumunuzu girin
Adınızı buraya yazın