PAYLAŞ

Gökçe Gökmen, nasıl yerli Angelina Jolie oldu? Amerika’da oyunculuk eğitimi alan Gökçe Gökmen, Türkiye’ye dönmeden önce Afrika ülkelerini dolaştı, UNICEF’le işbirliği yaparak köylerdeki çocuklara yardım götürdü.

OYUNCULUK OKUDU

2014’te Best Model of Turkey yarışmasında “Best Friendship” seçilen Gökçe Gökmen, sıra dışı bir kariyer yolculuğuna imza atıyor.

THY’de kabin memurluğu yaparken oyuncu olmak için işini bırakan Gökmen, Amerika’ya gitti.

ABD’de 2 yıl boyunca oyunculuk eğitimi aldı.

AFRİKA’YI DOLAŞTIM

Amerika’da UNICEF gönüllüsü olan Gökçe Gökmen, çocukların yaşam koşullarını iyileştirmek için çalışmalara başladı.

Bu amaçla Kenya ve Burkina Faso başta olmak üzere çok sayıda Afrika ülkesini dolaştı.

Gökçe Gökmen, bundan böyle çalışmalarını Mika-Der çatısı altında sürdürecek.

Gökçe Gökmen, nasıl yerli Angelina Jolie oldu? Amerika’da oyunculuk eğitimi alan Gökçe Gökmen, Türkiye’ye dönmeden önce Afrika ülkelerini dolaştı, UNICEF’le işbirliği yaparak köylerdeki çocuklara yardım götürdü. 2014’te Best Model of Turkey yarışmasında “Best Friendship” seçilen Gökçe Gökmen, sıra dışı bir kariyer yolculuğuna imza atıyor. THY’de kabin memurluğu yaparken oyuncu olmak için işini bırakan Gökmen, Amerika’ya gitti. ABD’de 2 yıl boyunca oyunculuk eğitimi aldı. Amerika’da UNICEF gönüllüsü olan Gökçe Gökmen, çocukların yaşam koşullarını iyileştirmek için çalışmalara başladı. Bu amaçla Kenya ve Burkina Faso başta olmak üzere çok sayıda Afrika ülkesini dolaştı. Gökçe Gökmen, bundan böyle çalışmalarını Mika-Der çatısı altında sürdürecek.
OKU ➤  Reha Muhtar ve Deniz Uğur’un velayet davasında flaş gelişme

BİR CEVAP BIRAK

Yorumunuzu girin
Adınızı buraya yazın