PAYLAŞ

Gökçe Bahadır duygu fırtınasına yakalandı

Gökçe Bahadır duygu fırtınasına yakalandı. Gökçe Bahadır film çekimleri sırasında neredeyse hastanelik oluyordu. Aşk Doktoru’ Mehmet Coşkundeniz’in aynı adlı romanından sinemaya uyarlanan ‘Aşk uykusu’ 31 Mart’ta gösterime giriyor.

Başroldeki Gökçe Bahadır “Duygusal açıdan öyle zor bir roldü ki çekimler bitince hastaneye yatmak zorunda kalacağımı bile düşündüm” dedi

Posta Gazetesi Yazı İşleri Müdürü Mehmet Coşkundeniz’in gerçek bir hikayeden yola çıkarak yazdığı, aynı adlı romanından sinemaya uyarlanan ‘Aşk Uykusu’nun basın toplantısı Nişantaşı St. Regis Otel’de yapıldı.

Nisan Akman’ın yönettiği, Gökçe Bahadır (Yonca), Alican Yücesoy (Serkan) ve Hande Subaşı’nın (Seda) başrollerini paylaştığı film tutkulu bir aşk hikayesini, ihanet ve aşk için nelerin göze alınabileceğini anlatıyor.

‘SABAHA KADAR KOŞTUM’

Gökçe Bahadır “Yonca gelgitleri olan bir kadın. Kocasını bir seviyor bir sevmiyor. Filmde kadın ruhsal bunalıma girdiğinde kendini sokaklara atıp koşuyor. Ben de sabaha karşı set bittiğinde evde koşu bandında koştum. Neden olduğunu bilmiyorum. Koşarken duygusal olarak rahatladığımı hissediyordum” dedi.

Hande Subaşı “Aşkınız için nelerden vazgeçersiniz?” sorusunu şöyle cevapladı:

“Vazgeçişlerim değil seçimlerim olabilir. Vazgeçmek olumsuz kelime. Aşk için olumlu şeyler söylenmeli.”

‘HER İLİŞKİDE OLABİLİR’

1 Mart’ta vizyona girecek ‘Aşk Uykusu’nda karısını aldatan ‘Serkan’ı oynayan Alican Yücesoy ise “Film her ilişkide olabilecek bir hikayeyi anlatıyor. İzlerken birçok kişi aynı şeyleri yaşadığını düşünecek” dedi.

OKU ➤  Kadir İnanır’ın sevgilisine 1 yıl 3 ay hapis cezası!

Aşk Uykusu sosyal medyaya damga vurdu

Gökçe Bahadır duygu fırtınasına yakalandı. Gökçe Bahadır, Alican Yücesoy ve Hande Subaşı’nın başrollerinde oynadığı ‘Aşk Uykusu’ filminin fragmanı sosyal medyaya damga vurdu.

Posta Gazetesi Yazı İşleri Müdürü Mehmet Coşkundeniz’in aynı adlı romanından uyarlanan ‘Aşk Uykusu’ 31 Mart’ta vizyona giriyor.

Filmin internette yayınlanan tanıtım videosunda Gökçe Bahadır (Yonca) ile Alican Yücesoy’un (Serkan) sevişme sahneleri tık rekoru kırdı.

Gökçe Bahadır duygu fırtınasına yakalandı. Gökçe Bahadır, “Oynadığım ‘Yonca’ kocasına çok ama çok aşık bir kadın. Hayatı eşinden ibaret, tutkunun peşinde. Ancak ihanete uğruyor ve evliliğini toparlamak için her şeyi göze alıyor” dedi. Hazırlığı 2 yıl, çekimleri 1.5 ay süren filmde Hande Subaşı, İsmail Düvenci, Lale Başar ve Hasan Küçükçetin’in de rol aldı.
Gökçe Bahadır duygu fırtınasına yakalandı.
Gökçe Bahadır duygu fırtınasına yakalandı
‘Aşk uykusu’ 31 Mart’ta gösterime giriyor.
Hande Subaşı

BİR CEVAP BIRAK

Yorumunuzu girin
Adınızı buraya yazın