PAYLAŞ

George Michael’a ölümünden 90 gün sonra tören… Yaptığı sıradışı yardımseverlik faaliyetleriyle tanınan ve 130 milyon dolarlık servetin sahibi olan dünyaca ünlü pop yıldızı George Michael için ölümünden 90 sün sonra, 30 kişilik kilisede mütevazı bir cenaze töreni düzenlenecek.

George Michael’a ölümünden 90 gün sonra tören düzenlenecek

Aralık ayında hayatını kaybeden dünyaca ünlü İngiliz şarkıcı George Michael için gelecek hafta cenaze töreni düzenlenecek.

George Michael, 53 yaşındaydı

Michael için Londra’nın kuzeyinde bulunan Highgate West mezarlığının içinde yer alan, 1839 yılında inşa edilmiş 30 kişilik küçük kilisede tören yapılacak. 53 yaşında hayatını kaybeden şarkıcının Highgate West’te annesinin yanına defnedileceği açıklandı.

George Michael’a ölümünden 90 gün sonra tören… Aralık ayında hayatını kaybeden dünyaca ünlü İngiliz şarkıcı George Michael için gelecek hafta cenaze töreni düzenlenecek.

Geri Horner konuşacak

Cenaze töreninde eski Spice Girls grubu üyesi ve Michael’ın yakın arkadaşı Geri Horner’ın konuşma yapması bekleniyor.

İngiliz The Sun gazetesinin haberine göre cenaze töreni kalabalıktan uzak, küçük bir toplulukla gerçekleştirilecek.

“Last Christmas” ve “Careless Whisper” gibi birçok ünlü şarkıya imza atan George Michael, Noel günü evinde ölü bulunmuş, şarkıcının kalp yetmezliği nedeniyle öldüğü açıklanmıştı.

George Michael’a ölümünden 90 gün sonra tören… Spice Girls grubunun üyesi olan Geri Haliwell’in kızı Bluebell, İngiliz aktör Martin Kemp’in çocukları Roman ve Harley ile George Michael’in kuzeni Andros’un iki çocuğunun mirastan eşit faydalanacağı öğrenilmişti.

Sıradışı yardımseverlik faaliyetleriyle tanınan Michael’ın 130 milyon dolarlık servetini vaftiz babası olduğu çocuklara bırakacağı öne sürülmüştü.

Spice Girls grubunun üyesi olan Geri Haliwell’in kızı Bluebell, İngiliz aktör Martin Kemp’in çocukları Roman ve Harley ile George Michael’in kuzeni Andros’un iki çocuğunun mirastan eşit faydalanacağı öğrenilmişti.

Mirastan George Michael’ın iki kız kardeşi ve sevgilisi Fadi Fawaz’ın da pay alacağı, gelen bilgiler arasındaydı.

George Michael’a ölümünden 90 gün sonra tören… Mirastan George Michael’ın iki kız kardeşi ve sevgilisi Fadi Fawaz’ın da pay alacağı, gelen bilgiler arasındaydı.
OKU ➤  Şehzadenin aşkı!

BİR CEVAP BIRAK

Yorumunuzu girin
Adınızı buraya yazın