PAYLAŞ
GELİNLİKLE OY KULLANDI (MUSTAFA AKÇAY/KÜTAHYA-İHA)

Referandumda gelinlikle oy kullandı. Kütahya’nın Hisarcık ilçesi Kutluhallar köyünde düğünü referandum gününe denk gelen Fadime Demirel, törenin ardından gelin arabasıyla okula gelerek oyunu kullandı. Gelinlikle gelip oyunu attı. Kutluhallar köyündeki gelin alma töreninden sonra genç çiftten gelin Fadime Demirel, iki heyecanı birlikte yaşadı.

Damat İsmail Demirel, eşi Fadime Demirel’i baba evinden alır almaz oy kullanmak için sandık başına götürdü.

Referandumda gelinlikle oy kullandı. Kütahya’nın Hisarcık ilçesi Kutluhallar köyünde düğünü referandum gününe denk gelen Fadime Demirel, törenin ardından gelin arabasıyla okula gelerek oyunu kullandı. Gelinlikle gelip oyunu attı. Kutluhallar köyündeki gelin alma töreninden sonra genç çiftten gelin Fadime Demirel, iki heyecanı birlikte yaşadı.

Evlilik kararlarını çok önceden aldıklarını söyleyen gelin Fadime Demirel,”Yuva kurduğum bu güzel günde gelinliğimle referandumda oy kullanmak bana ayrı bir heyecan kattı. Bu benim hayatımda güzel bir anı olarak kalacak. Oyumu kullandım, artık eşimle birlikte Manisa’daki evimize gideceğiz. Çünkü eşim oyunu orada kullanacak’” diye konuştu.

Çiçeği burnunda Demirel çifti, daha sonra Manisa’daki yuvalarına hareket etmek üzere köyden ayrıldılar.

İHA

Referandumda gelinlikle oy kullandı. Kütahya’nın Hisarcık ilçesi Kutluhallar köyünde düğünü referandum gününe denk gelen Fadime Demirel, törenin ardından gelin arabasıyla okula gelerek oyunu kullandı. Gelinlikle gelip oyunu attı. Kutluhallar köyündeki gelin alma töreninden sonra genç çiftten gelin Fadime Demirel, iki heyecanı birlikte yaşadı. GELİNLİKLE OY KULLANDI (MUSTAFA AKÇAY/KÜTAHYA-İHA)
OKU ➤  Mehmet Sarışın'ın analizi!

BİR CEVAP BIRAK

Yorumunuzu girin
Adınızı buraya yazın