PAYLAŞ
hanife

Yıllardır izdivaç programına kamp kuran ve bir türlü aradığı kocayı bulamayan Hanife, ikinci kez şans verdiği Serkan’la da amacına ulaşamadı.

Star TV ekranlarında Zuhal Topal’ın sunumuyla ekrana gelen izdivaç programında uzun süredir koca arayan yarışmacı, yine amacına ulaşamadı.

YENİDEN BİR ARAYA GELMİŞLERDİ

Bir küsüp, bir barışan çift, şok ayrılık kararı ile herkesi şaşırttı. Serkan, sebepsiz çekip gitmesinin ardından geri dönen gelin adayına ikinci bir şans vermiş, ikili yeniden bir araya gelmişlerdi.

AYRILIK RÜZGARLARI ESTİ

Bir süredir birlikte olan çiftin günlerdir aralarında esen soğuk rüzgarlar bugün ayrılık kararı ile noktalandı. Serkan, gelin adayını yeniden sevmek için çaba gösterdiğini; ama başaramadığını söylereyken, adayın üzgün olduğu gözlendi.

hanife

HANİFE KİMDİR?

Gürdal, 1995 yılında İzmir’de Torbalı ilçesinde doğmuştur. 3 kardeşi vardır. Tam adı Hanife Ömrüm Gürdal olan kız lise mezunudur. 164 cm boyunda ve 59 kg. ağırlığındadır.
Hanife Gürdal, 2015 yılının Şubat ayında ATV ekranlarında yayınlanan sunuculuğunu Esra Erol’un yaptığı evlendirme programına katıldı. . İlk programında Umut isimli bir gence talip oldu. Umut tarafından reddedildikten sonra Hanife, 10 ay boyunca gelen tüm taliplerini reddetti.

10 ayı aşkın süredir Esra Erol’un programında talibini arayan Hanife Gürdal, daha sonra 2015 yılının Kasım ayından itibaren FOX TV’de yayınlanan Zuhal Topal’ın evlendirme programında taliplerini aramaya başladı. Bugüne kadar hiç evlenmemiş olan ve taliplerini bekleyen Hanife Gürdal, karşısına çıkan taliplere ise bugüne kadar hep ret cevabını verdi.

OKU ➤  30 saniye için kaç lira alacak?

BİR CEVAP BIRAK

Yorumunuzu girin
Adınızı buraya yazın