PAYLAŞ

Gazeteci Oğuz Güven gözaltına alındı! Cumhuriyet Gazetesi’nin internet sitesi Cumhuriyet.com.tr’nin Genel Yayın Yönetmeni Oğuz Güven gözaltına alındı.

Cumhuriyet gazetesinin internet sitesi Genel Yayın Yönetmeni Oğuz Güven sabah saatlerinde gözaltına alındı.

Gazeteci Oğuz Güven gözaltına alındı!

Güven, Twitter hesabından “Gözaltına alınıyorum” diye tweet attı.

Oğuz Güven’in neden gözaltına alındığına dair henüz bir açıklama yapılmadı.

Oğuz Güven’in ifadesi alınmak üzere Vatan Emniyet Müdürlüğü’ne götürüldüğü belirtildi.

Cumhuriyet gazetesinin 12 yazar ve yöneticisi yaklaşık 6,5 aydır, gazeteci Ahmet Şık ise yaklaşık 4.5 aydır cezaevinde tutuklu bulunuyor.

OĞUZ GÜVEN KİMDİR?
Cumhuriyet .com.tr’nin Yayın Yönetmenliği görevinde bulunan Oğuz Güven, Günaydın gazetesinde başladığı gazetecilik yaşamını daha sonra Kanal D İstihbarat şefliği, CNNTürk Manşet ve Ajans programları editörü, Kanal 6 ve Star Tv’de yayın koordinatörü görevlerinde bulunmuş, Radikal ve Yeni Yüzyıl gazetelerinin kuruluşundan itibaren yazıişleri kadrosunda yer almıştı.

Gazeteci Oğuz Güven gözaltına alındı! Ünlü gazeteci Oğuz Güven resmi Twitter hesabından attığı tweet ile gözaltına alındığını duyurdu. Güven, şu an Cumhuriyet gazetesi internet sitesinin yayın yönetmenliğini yapıyor. Oğuz Güven’in ne sebeple gözaltına alındığı henüz bilinmiyor. OĞUZ GÜVEN KİMDİR? Cumhuriyet .com.tr’nin Yayın Yönetmenliği görevinde bulunan Oğuz Güven, Günaydın gazetesinde başladığı gazetecilik yaşamını daha sonra Kanal D İstihbarat şefliği, CNNTürk Manşet ve Ajans programları editörü, Kanal 6 ve Star Tv’de yayın koordinatörü görevlerinde bulunmuş, Radikal ve Yeni Yüzyıl gazetelerinin kuruluşundan itibaren yazıişleri kadrosunda yer almıştı.
Gazeteci Oğuz Güven gözaltına alındı! Cumhuriyet Gazetesi’nin internet sitesi Cumhuriyet.com.tr’nin Genel Yayın Yönetmeni Oğuz Güven gözaltına alındı. Cumhuriyet gazetesinin internet sitesi Genel Yayın Yönetmeni Oğuz Güven sabah saatlerinde gözaltına alındı. Güven, Twitter hesabından “Gözaltına alınıyorum” diye tweet attı. Oğuz Güven’in neden gözaltına alındığına dair henüz bir açıklama yapılmadı. Oğuz Güven’in ifadesi alınmak üzere Vatan Emniyet Müdürlüğü’ne götürüldüğü belirtildi Cumhuriyet gazetesinin 12 yazar ve yöneticisi yaklaşık 6,5 aydır, gazeteci Ahmet Şık ise yaklaşık 4.5 aydır cezaevinde tutuklu bulunuyor.
OKU ➤  Bu dizi film bu sahnelerle 'Fİ' tarihine kadar hatırlanır

BİR CEVAP BIRAK

Yorumunuzu girin
Adınızı buraya yazın