PAYLAŞ

Galaya ünlüler akın etti

‘Biz Size Döneriz’in galası önceki akşam Kanyon AVM Cinemaximum Sinemaları’nda yapıldı. Geceye ünlü isimler akın etti.

Başrollerini Hande Soral, Çağlar Ertuğrul, Bestemsu Özdemir ve Fırat Albayram’ın paylaştıkları ‘Biz Size Döneriz’in galası, Kanyon AVM Cinemaximum Sinemaları’nda yapıldı. Filmde Lale karakterini canlandıran Hande Soral, geceye sevgilisi İsmail Demirci’yle katıldı.

Projede gelinlik giyen oyuncu, “Çok kez gelinlik giydim, hiçbir şey hissetmiyorum. Heyecanım kalmadı. Bu yaz evleneceğim ve düğünümde de giymeyeceğim” şeklinde konuştu. Çok eğlenceli bir ekiple çekim yaptıklarını belirten Soral, “Herkesi sinemaya bekliyoruz” dedi.

GALAYA ÜNLÜ YAĞMURU

Başrollerini Hande Soral, Çağlar Ertuğrul, Bestemsu Özdemir, Fırat Albayram, Tarık Ündüz, Tuğçe Kurşunoğlu ve Ceyda Kasabalı’nın paylaştıkları ‘Biz Size Döneriz’in galası Kanyon’da gerçekleştirildi. Gecede tam kadro katılan oyuncuların yanı sıra, Bensu Soral- Hakan Baş, Murat Eken, Şahin Irmak, Doğukan Manço, Murat- Nevra Serezli, Yonca Lodi, Yelda Kırçuval ve Aslı Hünel gibi isimler de hazır bulundu.

‘Ablamdan çok mutlu oluyorum’

Hande Soral’ın, ‘İçerde’ dizisinde rol alan kız kardeşi Bensu Soral galaya sevgilisi Hakan Baş’la katıldı. Soral, abla-kardeş arasında kıskançlık yaşanıp yaşanmadığını soran muhabirlere, “Yok. Ben ablamdan daha çok mutlu oluyorum. O da öyle” yanıtını verdi.

OKU ➤  'Hanımefendinin derdini anlayamadım'

BİR CEVAP BIRAK

Yorumunuzu girin
Adınızı buraya yazın