Fi’nin yeni bölümleri ne zaman yayınlanacak?

Fi dizisinin 7, 8 ve 9'uncu bölüm fragmanı yayınlandı. puhutv'nin ilk orjinal dizisi Fi'nin merakla beklenen 7, 8, ve 9. bölüm fragmanları yayınlandı. Peki, Fi yeni bölümü ne zaman yayınlanacak?

PAYLAŞ

Fi dizisinin 7, 8 ve 9’uncu bölüm fragmanı yayınlandı.

puhutv’nin ilk orjinal dizisi Fi’nin merakla beklenen 7, 8, ve 9. bölüm fragmanları yayınlandı. Peki, Fi yeni bölümü ne zaman yayınlanacak?

Serenay Sarıkaya, Ozan Güven, Mehmet Günsür, Büşra Develi ve Berrak Tüzünataç’ın paylaştığı Fi dizisinin yeni bölüm fragmanları yayınlandı. İzleyicisinde yarattığı tutku ve heyecan her bölümüyle artan Fi’nin merakla beklenen yeni bölümleri 19 Mayıs’ta yayınlanacak.

İŞTE, Fİ YENİ BÖLÜM FRAGMANI!

Fİ DİZİSİNİN KONUSU;

Ay Yapım’ın yapımcılığını üstlendiği, yönetmen koltuğunda Mert Baykal’ın oturduğu, yeni nesil online televizyon puhutv’nin ilk orjinal dizisi ‘Fi’ 31 Mart’ta izleyicileriyle buluştu.

Azra Kohen’in çok satan ‘FiÇiPi’ üçlemesinden yola çıkarak Nüket Bıçakçı tarafından senaryolaştırılan, başrollerinde Ozan Güven, Serenay Sarıkaya, Berrak Tüzünataç, Mehmet Günsür ve Büşra Develi’nin yer aldığı ‘Fi’ yaklaşık 60 dakikalık bölümleri ile puhutv’de yayınlanıyor.

Azra Sarızeybek Kohen’in uzun süre bestseller listesinden inmeyen Fİ Çİ Pİ üçlemesinden yola çıkarak Nükhet Bıçakçı’nın senaryosunu yazdığı Fİ; ihtiyaç duyduğu her şeye sahip olan ünlü psikiyatrist Can Manay’ın, Duru ile karşılaştıktan sonra değişen ve değiştirdiği hayatların tutku, gizem ve arayış dolu hikayesini anlatıyor.

puhutv’de “31 Mart”ta ilk 3 bölümü yayınlanacak olan dizi; her şeyini aşka adayacak ve yine her şeyini aşk yüzünden kaybedecek bir adamın travmalarla dolu bir hayatın çekmecelerinde geziyor. Mükemmelliğin, güzelliğin, tutkunun, dengenin ve aşkın anlatıldığı dizi 4K çekim kalitesiyle Türkiye’de bir ilk olarak seyircisine görsel bir şölen sunuyor.

OKU ➤  En şanssız Oscar adayı aktör

BİR CEVAP BIRAK

Yorumunuzu girin
Adınızı buraya yazın