PAYLAŞ

Bu akşam sezon finali yapacak ‘İstanbullu Gelin’in başrol oyuncuları Özcan Deniz ve Aslı Enver, final ve yeni sezona dair ipuçları verdi.

Başrollerini Özcan Deniz ve Aslı Enver’in paylaştığı, ‘İstanbullu Gelin’ bu akşam Star TV’de sezon finali yapacak. Geçirdikleri sezonu değerlendiren Deniz ve Enver, eylülde ekrana gelecek yeni bölümlerle ilgili önemli ipuçları verdi.
Oynadığı ‘Faruk Boran’ karakterinin bir tarafının salon erkeği, diğer tarafının ise otogar çocuğu olduğunu vurgulayan Deniz, “Faruk’u oynamayı seviyorum, kafamda çözemediğim soru işaretleri oluşmuyor. Bu da işimi kolaylaştırıp, korkmadan kendimi Faruk’a emanet etmemi sağlıyor. ‘İstanbullu Gelin’ aile kavramına köklü yaklaşan bir dizi. Sezon finalinde izleyici, anneliği, babalığı, güveni ve korkuyu, insani boyutta bütün psikolojik taraflarıyla işlenmiş bir şekilde izleyecek. Ve gelecek sezona güçlü bir çengel atarak final yapacak” dedi.

‘AĞLAYACAKSINIZ’

İlk defa gerçek bir hikâyeden yola çıkılarak yazılan bir işte olduğunu ifade eden Enver ise, “Bir zamanlar yaşamış olan birinin hayatını canlandırıyor olmak, değişik bir duygu. Süreyya da benim gibi çok negatif durumlarda bile pozitif bir şey bulmaya çalışıyor. Süreyya’yla neşemiz de benziyor sanırım” şeklinde konuştu. Enver dizinin final sahnesini oynarken çok ağladığını ve izleyenlerin de gözyaşlarına hakim olamayacağını sözlerine ekledi.

 

OKU ➤  Ajda Pekkan emekli maaşından vazgeçti

BİR CEVAP BIRAK

Yorumunuzu girin
Adınızı buraya yazın