PAYLAŞ

Geçtiğimiz günlerde otomobiliyle İstanbul’dan Ankara’ya giderken trafik kazası geçiren Göçer, kazayı yara almadan atlatırken o anları ilk kez anlattı.

Kısa bir süre öncesi trafik kazası geçiren Ferhat Göçer, İstanbul’dan Ankara’ya yaklaşık 160 km hızla gittiklerini ve sol arka tekerleklerinin patladıklarını açıkladı.
Bir sene içerisinde 2 sefer trafik kazası geçirdiğini söyleyen Ferhat Göçer “çok hızlı gidiyorduk 160 kilometre hızla sağ tarafa savrulduk, Allah’tan sol tarafa savrulmadık, eğer sola savrulsak otobüsün altına girecektik” dedi.
Kaza sonrası psikolojik olarak ağırlaştığını belirten Göçer, kazadan sonra hiç bir şey anlamadığını ve bir gün sonra yataktan zor kalktığını söyledi.

Şarkıcı Ferhat Göçer kısa bir süre önce geçirdiği trafik kazasını ilk kez anlattı

“UZUN YOLA ÇIKACAK İNSANLARDAN RİCA EDİYORUM”

Ferhat Göçer, bayram tatili nedeniyle uzun yola çıkacak insanlara bir ricada bulunarak şu sözleri kaydetti;
“Biz yüksek hızlı giderken sol arka tekerimiz patladı, sakın araçlarınızın teker kontrolünü yapmadan ve genel bakım yaptırmadan asla yola çıkmayın. Yolda çok dikkatli olmanızı rica ediyorum, sevdiklerinizi taşıyorsunuz veya onlarla buluşmaya gidiyorsunuz bu sevinç olayı üzüntüye ulaşmasın rica ediyorum dikkatli olun” açıklamasında bulundu.

OKU ➤  Kırmızı halıda şıklık yarışı

BİR CEVAP BIRAK

Yorumunuzu girin
Adınızı buraya yazın