PAYLAŞ

Fatma Turgut ve Demir Demirkan ile rock-akustik bir gece

İş Sanat, sahnesine özel projeler kapsamında ülkemizin sevilen sanatçılarını ağırlamaya devam ediyor. Alternatif rock müziğinin başarılı kadın vokallerinden Fatma Turgut, solo kariyerinin ilk single’ı İlkbaharda Kıyamet’in prodüktörlüğünü de üstlenen besteci ve müzisyen Demir Demirkan ile akustik bir konser vermek üzere İş Sanat’a konuk oluyor.

Dokunaklı sesi ve içten yorumuyla son dönemin dikkat çeken solistleri arasında yer alan Fatma Turgut, Perili Sirk, Diğer Masallar ve Leyla’nın Hikayesi isimli üç albümden çok sayıda hit çıkaran Model ile birlikte, Roxy Müzik Günleri “Billboard Özel Ödülü”, Kral Müzik Ödülleri “En İyi Grup Ödülü”, Altın Kelebek Müzik Ödülleri “En İyi Grup Ödülü” ve Kristal Elma “En İyi Reklam Müziği Ödülü” gibi birçok ödülü paylaştı.

2003 Eurovision şarkı yarışmasında Türkiye’ye birincilik getiren ‘Everyway That I Can’ adlı şarkının söz yazarı ve bestecisi olan ve bir dönem Türk rock müziğine damga vurmuş gruplardan Pentagram’ın gitaristliğini üstlenen Demir Demirkan ise, yorumculuk, şarkı yazarlığı ve gitaristliğin yanı sıra prodüktörlük, film müziği ve orkestral kompozisyon dallarında da Türkiye’nin en önemli isimlerinden.

Demir Demirkan ve Fatma Turgut’un en sevilen şarkılarını piyano ile çalıp söyleyecekleri, 21 Şubat 2017 Salı akşamı gerçekleşecek bu akustik konseri sakın kaçırmayın!

Bilet Fiyatları:

1. Kademe: 50 TL 2.Kademe: 40 TL 3.Kademe: 35 TL İndirimli: 30 TL Öğrenci: 20 TL

OKU ➤  İbrahim Erkal... Garsonluktan zirveye

Satış noktaları

İş Sanat Ana Gişe – 0212 316 10 83 / Biletix – 0216 556 98 00 / www.biletix.com

www.issanat.com.tr

https://www.youtube.com/user/issanatsm/ / https://play.spotify.com/user/issanat

https://www.facebook.com/issanat / https://twitter.com/issanat

https://www.instagram.com/issanat

BİR CEVAP BIRAK

Yorumunuzu girin
Adınızı buraya yazın