PAYLAŞ

Birliktelikleriyle magazin gündemine bomba gibi düşen ünlü çift Fahriye Evcen ile Burak Özçivit bu akşam Sait Halim Paşa Yalı’sında düğün yapacak.

Çok sayıda ünlü ismin katılması beklenen düğün için Fahriye Evcen’in çok merak edilen gelinliğinin danteli Fransa’dan özel olarak getirildi. Gelinliği ünlü modacı Raşit Bağzıbağlı tasarladı.

Bu arada çiftin gecelik ve sabahlık takımlarının da tasarım olduğu ortaya çıktı. Daha önce Demet Akalın, Ebru Akel, Pelin Karahan ve Zeynep Beşerler, Ece Vahapoğlu, Yonca Tokbaş ve Buket Aydın gibi ünlü isimler için ayakkabı tasarlayan Saem Sevgen, çiftin gecelik takımlarını da tasarladı.

Nedimelere sürpriz

Genç tasarımcı Sanem Sevgen, yedi nedime için de isimlerinin yazdığı sabahlık ve terlik tasarladı. Yüzde yüz el yapımı, el boyaması ve özel tasarım olan Fahriye Evcen’in gelin ayakkabısı inci ve kristal taşlarla tek tek el işlemesiyle yapılırken, altında darısı başına listesi yer alıyor.

erlikler ise nostaljik tüy ve Fransız dantelinden yapıldı. İki günde atölyede gece gündüz çalışarak düğüne yetiştirdiklerini belirten Sevgen, “Sanemiko by Sanem Sevgen markası olarak, Fahriye Evcen’in isteklerinden yola çıkarak tasarımlarımızı kısa bir sürede tamamladık” dedi.

Fahriye Evcen’in ayakkabı, sabahlık ve terlikler için oldukça cömert davrandığı söyleniyor.

 

OKU ➤  Gökçe Bahadır büyüledi

BİR CEVAP BIRAK

Yorumunuzu girin
Adınızı buraya yazın