Ana Sayfa Biyografi Ezgi Mola: ‘Kadın olarak aynı anda birden fazla rol üstleniyoruz’

Ezgi Mola: ‘Kadın olarak aynı anda birden fazla rol üstleniyoruz’

PAYLAŞ
ezgi mola

Ezgi Mola: ‘Kadın olarak aynı anda birden fazla rol üstleniyoruz’

Oyuncu Ezgi Mola, Vodafone’nun kadınlara yönelik yeni projesi ‘Altın Kulüp’ü tanıttı.

Artık özel hayatına zaman ayırdığını söyleyen oyuncu, “Siz bilmiyorsunuz, denk gelirsek sevgilimi görürsünüz” dedi. Yakında iki sinema filmi ve bir dizi projesi için kamera karşısına geçeceğini belirten Mola, elindeki yüzüğü soran gazetecilere, “Kendim aldım” yanıtını verdi.

Ezgi Mola: ‘Kadın olarak aynı anda birden fazla rol üstleniyoruz’

“Kadınların Gücüne Güç Katıyoruz” manifestosuyla Vodafone Türkiye’nin ev kadınlarına yönelik özel teklif ve avantajlarla zenginleştirdiği “Vodafone Altın Kulüp” programı, başarılı oyuncu Ezgi Mola ile tanıtıldı. Altın Kulüp’ün sunduğu Altın Tarifeler saat 12.00 ve 16.00 arasında ev kadınlarına bedava konuşma ayrıcalığı tanıyor.

Vodafone Altın Kulüp
Vodafone Altın Kulüp

Mobil iletişimin kendi hayatında da önemli bir yeri olduğunu belirten Ezgi Mola, “Bugüne kadar birçok dizi ve filmde farklı kadın rolleri üstlendim. Hayatın içinde kadın olarak aynı anda birden fazla rol üstleniyoruz anne, eş, gelin, evlat… Kadın olarak hayattaki rolümüz her ne olursa olsun iletişim teknolojileri ve internet hayatımıza yepyeni bakış açıları getiriyor. Özellikle vaktinin çoğunu evde geçiren kadınların kendilerine ayırdıkları kısa vakitlerde internetin tüm nimetlerinden yararlanmaları gerektiğini düşünüyorum. Örneğin; kendi hünerlerini internet üzerinden ev ekonomisine katkı sağlayacak şekilde milyonlara duyuran birçok kadın bize ilham veriyor. Vodafone Türkiye kadınlara özel geliştirdiği programlarla bu konuya öncülük ediyor” diye konuştu.

OKU ➤  Ezgi Mola'nın şok eden değişimi

Ezgi Mola Kimdir?

Mercan Ezgi Mola , tiyatro, sinema ve televizyon oyuncusu.

2000 yılında Akademi İstanbul’da eğitimine başladı. Henüz 18’ini bitirmeden Kartal Tibet’in yönettiği Karate Can dizisinde ilk televizyon deneyimini kazandı. Müjdat Gezen Sanat Merkezi’ni kazandı ve 4 yıl eğitim aldı. Bu arada Aydoğan Temel’den de 2 yıl tiyatro eğitimi aldı. Yine Aydoğan Temel’in liderliğindeki bir tiyatro topluluğuyla Çürük Elma oyununda ilk sahne deneyimini yaşadı. 2005 Kasımında BKM Atölye’ye katıldı. 2005 sonbaharında safça bir kuaförü canlandırdığı Hırsız Polis dizisinin gördüğü büyük ilgi sonucu kitlelerce tanınmaya başladı. 2006 yılında çevrilen Hayatımın Kadınısın filmindeki rolüyle başarı kazandı. Bu filmde kişisel hedef olarak gördüğü Türkân Şoray ile karşılıklı oynama fırsatı yakaladığı gibi, kendini gösterebileceği bir rolü canlandırma şansı da buldu. Bu rolüyle 2007 yılında En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu dalında Sadri Alışık Ödülü sahibi oldu. 

BİR CEVAP BIRAK

Yorumunuzu girin
Adınızı buraya yazın