PAYLAŞ
evlat kokusu

Evlat Kokusu final yapıyor. Evlat Kokusu dizisi yayınlanacak olan 9. bölümüyle ekranlara veda edecek.

Yapımcılığını Endemol Shine Türkiye’nin üstlendiği, Kanal D’de Çarşamba akşamları yayınlanan drama Evlat Kokusu final yapma kararı aldı. Yeni dizi Evlat Kokusu 9. bölümüyle Kanal D ekranlarında bugün son kez yayınlanacak.
Yönetmenliğini Gökçen Usta’nın yaptığı dizinin başrollerini; Hande Soral, Barış Kılıç, Sedef Avcı, Murat Han ve Yeşim Salkım paylaşıyor.

evlat kokusu
Evlat Kokusu’nun Amsterdam çekimleri sırasında Utrecht Wolvenplein Hapishanesi kapatılmıştı.

EVLAT KOKUSU KONUSU

Amsterdam’da bir hastanede çocuk hemşiresi olarak çalışan Zeyno, hayatında ilk kez âşık olduğu adamdan hamile kalır. Sevdiği adam ve çocuğu ile mutlu bir aile kuracaklarını sanan Zeyno, gerçek hayatın kendisi için yaptığı planlardan habersizdir.

Evlat Kokusu final yapıyor

Zeyno’nun bir anlık öfkesi, onu hayallerinden ve evladının kokusundan uzaklaştırırken, Akbaş Ailesi ile arasında koparılması imkânsız bir bağ oluşturur.

Akbaş Ailesi ise enerji sektöründe Türkiye’nin en önde gelen ismidir. Ailenin kendi içinde yaşadığı iktidar kavgaları dışında, aile fertlerinin eşleriyle ve çocuklarıyla yaşadığı sıkıntılar Akbaş’ların hayatını daha da zorlaştırır.

Evlat Kokusu, büyük hayalinin altında ezilen gencecik masum bir kızdan, cesur, savaşçı ve acımasız bir genç kadına dönüşen Zeyno’nun hikayesidir.

Evlat Kokusu final yapıyor

Evlat Kokusu, vicdanı ve mecburiyetleri arasında kalan, aşka dair umutlarını çoktan kaybetmiş Aslan’ın bir günde değişen hayatının ve kendisiyle savaşının hikayesidir.

OKU ➤  Şarkılar varken yalnızlık olmaz ki

Evlat Kokusu, çaresizliğin sürüklediği bir günahın sonucu, dünyanın en zor seçimine zorlanan Zümrüt’ün, büyük sırrının gölgesinde iktidar için her şeye meydan okuyan Hünkar’ın, hayatını, kimseye aldırmadan hevesleriyle yöneten Cevahir’in, ‘bir gün mutlaka’ diyerek gün sayan Seher’in, hayatları ve kaderleri birbirlerine bağlı iki küçük çocuğun hikayesidir.

BİR CEVAP BIRAK

Yorumunuzu girin
Adınızı buraya yazın