PAYLAŞ

Esra Erol’dan canlı yayında ‘kız çocuğu’ açıklaması. Esra Erol’un eşi ‘ille de kız’ diye tutturunca canlı yayında açıklama geldi. Dün yeni yaşını kutlayan Esra Erol’un eşi Ali Özbir, sosyal medya hesabında kafaları karıştıran bir paylaşım yaptı.

Aile fotoğraflarını Instagram sayfasında paylaşan Ali Özbir altına “2 çocuğumun annesi benim güzel eşim doğum günün kutlu olsun nice uzun yıllarımıza…Artık 3.çocuğu açıkla bence bugün tam günü. Not: Sen açıklamazsan ben açıklarım. Bilgine…” notunu düştü.

Esra Erol’dan canlı yayında ‘kız çocuğu’ açıklaması. Esra Erol’un eşi ‘ille de kız’ diye tutturunca canlı yayında açıklama geldi

Ali Özbir’in mesajı ‘Esra Erol hamile mi’ sorularını akıllara getirdi.

Ünlü sunucu merak edilenlere sunuculuğunu üstlendiği programda yanıt verdi:

Esra Erol’dan canlı yayında ‘kız çocuğu’ açıklaması… Esra Erol’un eşi ‘ille de kız’ diye tutturunca canlı yayında açıklama geldi

“Ali bir mesaj yazmış. Sabahtan beritebrik fotoğrafları alıyorum. Şuanda hamilelik durumu yok. ‘Belki kız olur’ baskısı var üzerimde ama hamile değilim. İlerleyen zamanlarda Allah verirse ‘hayır’ demem, kabul ederim…”

Esra Erol’dan canlı yayında ‘kız çocuğu’ açıklaması… Esra Erol’un eşi ‘ille de kız’ diye tutturunca canlı yayında açıklama geldi. Dün yeni yaşını kutlayan Esra Erol’un eşi Ali Özbir, sosyal medya hesabında kafaları karıştıran bir paylaşım yaptı.
Esra Erol’dan canlı yayında ‘kız çocuğu’ açıklaması… Esra Erol’un eşi ‘ille de kız’ diye tutturunca canlı yayında açıklama geldi. Dün yeni yaşını kutlayan Esra Erol’un eşi Ali Özbir, sosyal medya hesabında kafaları karıştıran bir paylaşım yaptı.

ESRA EROL KİMDİR, ESRA EROL KAÇ YAŞINDA?

Esra Erol, 12 mayıs 1982 tarihinde İstanbul Eyüp’de doğdu. 5 kız çocuğun ortancasıdır. Aslen Sinop Ayancık’lı bir ailenin çocuğudur. Adı Seyfi ve polis olan babasının tayin olduğu Kütahya’da İlk, orta ve lise öğrenimini tamamladı. Kız lisesi Çini Seramik mezunudur. Açık Öğretim Fakültesi’nden mezun oldu. Maltepe Üniversitesi’nin diksiyon-spikerlik kurslarına katıldı. Sonra Marmara Üniversitesi Radyo-Televizyon bölümünde eğitim aldı. Kanal D’de “Turkuaz” adlı bir program sundu. Ardından Technology Channel’da Siemens Mobile Kuşak Sunuculuğu yaptı.

OKU ➤  Motorize zabıta çift Avrupa Şampiyonu

Esra Erol, evlilik programı sunmaya Flash TV’de “Desti Izdivaç”adlı programla başladı. Oradan Star TV’ye geçip “Esra Erol’la İzdivaç” adlı programı ile bir ekran yıldızı haline geldi. Sonra kanalla yollarını ayırıp ATV’ye transfer oldu “Esra Erol`la Evlen benimle” programı sunmaktadır.

2 Temmuz 2010 tarihinde Ali Özbir ile sunucusu olduğu programında, canlı yayında evlendi. 23 Temmuz 2011 tarihinde İdris Ali Özbir adında erkek çocuğu oldu. 21 Kasım 2015 tarihinde Ömer adında bir oğlu daha oldu.

Esra Erol, 2004 yılında Kanal 7’de yayınlanan Kalp Gözü adlı dizide, Cennet Mahallesi adlı TV dizisinde, 2005’te Başkan adlı TV filminde, aynı yıl Tuzak adlı TV dizisinde, 2009 yılında Kanal-İ-zasyon adlı sinema filminde konuk oyuncu ve 2010 yılında da Kamerayla İzdivaç adlı filmde roller üstlendi.

BİR CEVAP BIRAK

Yorumunuzu girin
Adınızı buraya yazın