PAYLAŞ

Esra Erol programı bırakma kararı aldı!

Esra Erol evlilik programlarının kaldırılması yönündeki haberlere canlı yayında yanıt verdi. Onurunun her şeyden daha önemli olduğunun altını çizen Esra Erol, ‘Bir yerlerde çamur varsa o çamur ise size de bulaşıyor. Ben o çamurla yaşayamam’ diye konuştu. Sezon sonuna kadar devam edip bırakacağını söyleyen Erol’un, konuşurken gözlerinin dolduğu görüldü.

Esra Erol’dan “evlilik programlarının sonu geliyor” haberlerine yanıt geldi. Canlı yayında açıklama yapan ve sezon sonunda artık bu mesleği yapmayacağını ima eden Esra Erol’un gözleri doldu. ‘Sezon sonuna kadar buradayım ondan sonra…” diyen ve eliyle veda işareti yapan Erol, son 2 yılda izdivaç programlarının geldiği noktadan rahatsız olduğunu dile getirdi.


Esra Erol sözlerine şöyle devam etti:

“Ben artık pes ettim. bu kadar söylüyorum. Sezon sonuna kadar Allah’ın izniyle yapıcam, ondan sonra…

Esra Erol programı bırakma kararı aldı! Ben onursuz bir insan değilim! Ben o haberlerin, o karelerin içerisinde olmak isteyen biri değilim. Benim onurum, benim gururum, benim vicdanım, benim şerefim, yaptığım her şeyden çok daha önemli. Çünkü ben babamdan bunu öğrendim. Kazanacağım paradan daha da önemli. Ben onursuz bir insan değilim. Benim şerefim, benim onurum her şeyden daha önemli. Ben babamdan böyle öğrendim çünkü. Yok artık! Bir yerlerde çamur varsa o çamur ise size de bulaşıyor. Ben o çamurla yaşayamam.”

OKU ➤  07 Mayıs 2017 Pazar Reytingleri

BİR CEVAP BIRAK

Yorumunuzu girin
Adınızı buraya yazın