PAYLAŞ

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde Aydan Kaya sürprizi… Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde popstar sürprizi… atv’nin reyting rekortmeni dizisine hangi isim konuk oyuncu olarak dahil oldu? Onur Tan’ın yönetmen koltuğuna oturduğu diziye geçen yıl sonu Meryem Uzerli katılmıştı. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde Aydan Kaya sürprizi…

Canlandırdığı Suzan karakterini çok seven Uzerli’nin bölüm başına 50 bin TL aldığı gündeme gelmişti.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde Aydan Kaya sürprizi

Dizinin bu akşam ekrana gelecek 66. bölümüne sanatçı Zara’nın da konuk oyuncu olduğu açıklanmıştı.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde popstar sürprizi… atv’nin reyting rekortmeni dizisine hangi isim konuk oyuncu olarak dahil oldu? Onur Tan’ın yönetmen koltuğuna oturduğu diziye geçen yıl sonu Meryem Uzerli katılmıştı.

Daha önce Tarık Akan, Kadir İnanır gibi sinemanın starlarıyla kamera karşısına geçen Zara, başrolünü oynadığı “Gelin” dizisiyle geçmişte izlenme rekoru kırmıştı.

Zara “Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz” dizisinde Gönül karakterine hayat verecek.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde Aydan Kaya sürprizi… Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde popstar sürprizi… atv’nin reyting rekortmeni dizisine hangi isim konuk oyuncu olarak dahil oldu? Onur Tan’ın yönetmen koltuğuna oturduğu diziye geçen yıl sonu Meryem Uzerli katılmıştı.

POPSTAR AYDAN SÜRPRİZİ

Can Gürzap’ın da kadrosunu güçlendirdiği dizinin bu akşamki konuk oyuncularından biri de Aydan Kaya olacak. Popstar yarışmasıyla ünlenen, daha önce “Tatlı Hayat”, “Elveda Derken” ve “Aşk Çıkmazı” gibi dizilerde oyunculuk yapan Aydan Kaya, “Eşkıya Dünyaya Hükündar Olmaz”da şarkıcıyı canlandıracak. Öte yandan önümüzdeki sezon yine atv’de seyirciyle buluşacak dizinin ekibi için planlanan bir diğer proje ise sinema filmi… Yapımcı Raci Şaşmaz’ın, aynı ekiple iddialı bir sinema filmi projesi planladığı konuşuluyor.

BİRSEN ALTUNTAŞ birsenaltuntas76@gmail.com

OKU ➤  Zara, Eşkıya'nın gözdesi oldu!

BİR CEVAP BIRAK

Yorumunuzu girin
Adınızı buraya yazın