PAYLAŞ

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 61. bölüm fragmanında şoke eden olay!

ATV’de ilgiyle izlenen ve reytinglerde üst sıraları rakiplerine bırakmayan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin yeni bölüm fragmanında nefes kesen anlar yaşanıyor. Dizinin 61. yeni bölüm fragmanında yaşanan ile dün yayınlanan tanıtım ile ortaya çıktı. Meryem, Alparslan’a hiç beklenmedik bir tepki veriyor.. Peki Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölüm fragmanında başka neler yaşanıyor?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölüm fragmanında neler yaşanacağı izleyiciler tarafından merakla bekleniyordu. Dizinin son bölümünün ardından yeni bölüm fragmanında yaşanacaklar merak edilirken, beklenmeyen gelişmeler ardı ardına yaşandı. Meryem, eline bıçağı alıp Alparslan’a ‘beni öldürmezsen sana hakkımı helal etmem’ diyerek şoke eden bir tepkide bulundu.

Ünal yeni bölümde masanın Hızır hariç tüm üyelerini toplayarak, Hızır’dan gizli bir plan içinde ve bunları gerçekleştirirken masa üyelerini konuşulanları Hızır’a söylememeleri adına tehdit ediyor.

Hızır düşmanlarını pusuya çekmek için gittiği yerde bundan sonra çok zorlanacağı acı gerçeklerle karşılaşır. Görevinden uzaklaştırılan Davut’un yerine, Çakırbeylileri bitirmeyi amaçlayan Serkan getirilmiştir. Hızır, ticaretine taş koyma niyetinde olan Serkan’a teşkilatın içindeki kötü güçler ortaya çıkana kadar katlanmak zorundadır. Bu yeni gelişmeler karşısında tüm masa üyelerinin eli kolu bağlı kalır.

Karşılarındaki güç başa çıkılamayacak büyüklükte olduğundan harekete geçemezler. Masanın bitirilmesi ile tehdit edilen Ünal da başlarına gelebilecek daha büyük felaketleri önlemek için CIA ile anlaşmak zorunda kalmıştır. Tüm bu yaşananlar Amerikalılara sıkılan kurşunun bedelidir ve herkes kapana kısılmış gibidir.

OKU ➤  Dinç Bilgin'e büyük şok!

İlk amacı Ünal’ı korumak olan Suzi ülkesine dönme talimatı alır. Çakırbeylilerden taraf gibi görünmesi ve şirketin sırlarını açık etmesi gönderilmek istenmesinin bahanesidir; fakat Suzi’nin burada yapacakları henüz bitmemiştir. Dönmek istememesindeki nedenlerden biri de İlyas ile olan yakınlaşmasıdır.

Alp davranışlarını kontrol edemeyecek kadar dağılmıştır. Babasının ölümünün sorumlusu olan Avni ile ilgili Ceylan’dan yardım ister. Zor bir anında karşısına çıkacak olan Serkan ise ailesinden biri ile ilgili gerçeği kendisiyle paylaşacaktır.

Doktorlar durumu kötüleşen ve tekrardan solunum cihazına bağlanan Handan’dan neredeyse ümidi kesmişlerdir. Bilincinin açılıp açılmayacağı konusu bir muammadır. Yatağa bağlı bir ömür geçireceği gerçeğiyle yüzleşen Handan’ın son arzusunu yerine getirmek kolay bir iş değildir. Meryem ve Ceylan onlara yüklenen bu zor görevi yerine getirebilecekler midir?

BİR CEVAP BIRAK

Yorumunuzu girin
Adınızı buraya yazın