PAYLAŞ

Mustafa Sandal’ın Sırp şarkıcı eşi Emina Sandal, “Türkiye’de Clark Kent, ülkemde Süpermen gibiyim. Bambaşka bir hayat yaşıyorum” diyerek eşinin önüne geçmek istemediğini söyledi.

Ülkesi Sırbistan’da bir mayo firması için objektif karşısına geçtiği fotoğraflarla Gündem yaratan Emina Jahovic Sandal, kendisini eleştirenlere tepki gösterdi. Popstar olduğunu söyleyen Sandal, “Kariyerim Süpermen gibi. Burada takım elbise içindeyim, orada kostümle uçuyorum. Türkiye’de Clark Kent, ülkemde Süpermen gibiyim. Bambaşka bir hayat yaşıyorum” diye konuştu. Çekimler için eşinden izin istemediğini söyleyen şarkıcı, “19 yaşında ünlü oldum. Ülkemdeki işler için eşimden izin almama gerek yok”diye konuştu.

Aşk evliliği yaptığı için Türkiye’ye geldiğini anlatan Sandal, “Öpüşme sahnelerinde oynar mısınız?” sorusuna, “Zaten oynadım. Ben sanatçıyım” yanıtını verdi. Eşinin önüne geçmek istemediğini dile getiren şarkıcı, “Mustafa’nın gölgesinde kalmak istedim. Kendi tercihim, hırsım yok” dedi. Sandal, eşinin klasik bir erkek olma-dığını ve her gün kendisini öperek uyandırdığını da sözlerine ekledi.

 

OKU ➤  Oyunculuğa geri dönen Arda Kural: Setleri özlemişim

BİR CEVAP BIRAK

Yorumunuzu girin
Adınızı buraya yazın