PAYLAŞ

‘Survivor 2017’de gönüllüler takımı adına mücadele eden Eser West’in, dün akşam kazanılan dokunulmazlık oyunu sonrası sembolü ısırması dikkati çekti.

MÜTHİŞ SEVİNÇ!

Haftanın ikinci dokunulmazlık oyununu kazanan gönüllüler takımında Eser West, ‘Survivor’da benzerine daha önce rastlanmamış bir sevince imza attı.

SEMBOLÜ ISIRIKLARIYLA KOPARDI

Gönüllüler ‘best off’ mücadelesinde ünlüler takımına 3-0’lık skorla üstünlük kurarken, oyunun yıldızlarından Eser West sembolü ısırıklarıyla kopardı.

Başarılı yarışmacının ilginç galibiyet sevinci ünlüler takımını kızdırdı.

ESER WEST KİMDİR?

Gönüllüler takımı içerisinde yer alan Eser West ABD doğumlu bir ailenin oğlu olarak dünyaya geldi. Cansel Çördük ile yaşadığı aşkla uzun süre gündemde kalan West, Kanal D ekranlarında yayınlanmaya devam eden Kısmetse Olur’da damat adayı olarak yarışmıştı.

Vücudunun büyük bir bölümünü dövme ile kaplayan Eser West, 1990 yılında New York’ta dünyaya geldi. Asıl mesleği öğretmenlik olan Eser West ABD’den Türkiye’ye gelmesinin ardından Kanal D ekranlarında yayınlanan Kısmetse Olur adlı evlilik programına katılmıştı.

1.75 boyunda olan damat adayı 80 kilo ağırlığına sahipken yarışmada Cansel Çördük ile aşk yaşamıştı. Babası ABD’li olan West, yarışmanın ardından sevgilisi ile aşk yaşamaya devam ederken yeni aşk hayatı ile ilgili bir bilgi paylaşılmadı. La Guardia Communitiy College üniversitesinde eğitim hayatını tamamlayan West bir süre önce Hande Yener’in klibinde yer almıştı.

OKU ➤  Survivor'da Adaya Veda Eden İsim...

BİR CEVAP BIRAK

Yorumunuzu girin
Adınızı buraya yazın