PAYLAŞ

Eser West ile Cansel Çördük neden ayrıldı?

Eser West ile Cansel Çördük ayrıldı! Kanal D’de geçtiğimiz sezon yayınlanan ‘Kısmetse Olur’ programından tanışıp aşk yaşamayan başlayan Eser West-Cansel Çördük çiftinden hayranlarına kötü haber geldi. İşte, Eser West ile Cansel Çördük neden ayrıldı? başlıklı haberimiz…

‘Survivor 2017’ yarışmasından açlığa dayanamadığı gerekçesiyle kendi isteğiyle ayrılan Eser West ile ‘Kısmetse Olur’ evinde tanıştığı sevgilisi Cansel Çördük, yollarını ayırmaya karar verdi.

Birlikte çekilmiş tüm fotoğraflarını silen ünlü çift, sosyal medyadan birbirlerini takip etmeyi de bıraktı.

Cansel Çördük’ün, ayrılık sonrası instagram hesabından “Her son yeni bir başlangıçtır hayatta” notuyla kendi fotoğrafını paylaşması dikkati çekti.

Survivor öncesi Hande Yener’in doğum günü partisinde yaka paça kavga etmişlerdi

‘Kısmetse Olur’ adlı yarışma programıyla ünlenen ve Survivor 2017’ye gidecek olan Eser West sevgilisi Cansel Çördük’le Hande Yener’in doğum günü partisine katılmıştı. Geceye çiftin kavgası damga vurmuştu.

Eser West ile Cansel Çördük neden ayrıldı? Şarkıcı Hande Yener, 12 Ocak’ta 44. yaşına girdi. O gece Trump Tower içerisinde bulunan bin kişilik bir gece kulübünü kapatan Hande Yener, konuklarıyla sabahın ilk ışıklarına kadar eğlenmişti.

Şarkıcı Hande Yener, 12 Ocak’ta 44. yaşına girdi. O gece Trump Tower içerisinde bulunan bin kişilik bir gece kulübünü kapatan Hande Yener, konuklarıyla sabahın ilk ışıklarına kadar eğlenmişti.

Eser West ile Cansel Çördük neden ayrıldı? Kendisinden 12 yaş küçük nişanlısı Cem Şenol’un özel olarak organize ettiği doğum partisinde, Yener’in oğlu Çağın Kulaçoğlu, Müjde Uzman, Aylin Coşkun ve bu sene Survivor’a katılan Eser West gibi isimler de vardı.

Kendisinden 12 yaş küçük nişanlısı Cem Şenol’un özel olarak organize ettiği doğum partisinde, Yener’in oğlu Çağın Kulaçoğlu, Müjde Uzman, Aylin Coşkun ve bu sene Survivor’a katılan Eser West gibi isimler de vardı.

OKU ➤  'Emre Kınay öldü' iddialarına cevap geldi

Sabah 05.00 sularına kadar devam eden doğum günü partisine 21 Ocak’ta başlayan Survivor 2017’ye katılan Eser West ile sevgilisi Cansel Çördük’ün kavgası damga vurmuştu.

BİR CEVAP BIRAK

Yorumunuzu girin
Adınızı buraya yazın