PAYLAŞ

Acun Ilıcalı’nın yapımcılığını ve sunuculuğunu üstlendiği ‘Survivor 2017’ yarışması ekranlara ‘merhaba’ diyeli 3 gün olmasına karşın konuşulmaya başlandı.

Posta Gazetesi Yazarı Mesut Yar’ın, “Bütün ‘En’ler Toplandık” başlıklı yazısı şöyle:

“Acun Ilıcalı’nın deyimiyle tüm zamanların en zor, en uzun, en kalabalık ve en sürprizlerle dolu Survivor’u (Tv8) geçtiğimiz hafta sonu itibanyla hayatımıza girdi. İki günlük maratondan çıkardığım kadanyla ben de ‘enlerimi sıralamak isterim.
Acun haklı. Şu ana kadar geçilen parkurlar gerçekten en zor oyunlan içeriyordu.
Ünlüler ve Gönüllüler şimdiye kadar adaya gitmiş takımların içinde mevzua en sert giriş yapanlar oldular. İlk günden gruplaşıp ikinci gün itibariyle birbirine diş bileyen yarışmacılar bu hızla giderse ada tarihinin hasarlı yarışmasını çıkarabilirler.

Ada denizine akan hırs deresi!

Ben hiç bu kadar hırslı gönüllü görmedim.
Erdi denen arkadaş ilginç, Eser West desen yarışmalarda içinde gizlediği canavarı saklayamıyor. Pazar akşamı parkuru kazandığı anda çıkardığı sesi izleyenler benim diyen korku filminde duymamıştır.
Ünlüler desen özellikle sporcu arkadaşların bireysel sporlardan geldiğini dikkate alırsak bencillik sınırlarının ötesine taşıma potansiyelindeler. Orada da sıkıntı büyük olacak gibi.
Ağırbaşlı iki adam gördüm. Biri sevgili Tarık Mengüç, diğeri ise Furkan (Havuç). Bu arada dışarıda adaya girmeyi bekleyen üç eleman daha var ki, kafam kanştı. Bu kadar ‘en’i benim köşe kaldıramayacak gibi!”

ESER WEST KİMDİR?

Gönüllüler takımı içerisinde yer alan Eser West ABD doğumlu bir ailenin oğlu olarak dünyaya geldi. Cansel Çördük ile yaşadığı aşkla uzun süre gündemde kalan West, Kanal D ekranlarında yayınlanmaya devam eden Kısmetse Olur’da damat adayı olarak yarışmıştı.

OKU ➤  Kaybolan Film Ekibi ve Oyuncular Kurtarıldı

Vücudunun büyük bir bölümünü dövme ile kaplayan Eser West, 1990 yılında New York’ta dünyaya geldi. Asıl mesleği öğretmenlik olan Eser West ABD’den Türkiye’ye gelmesinin ardından Kanal D ekranlarında yayınlanan Kısmetse Olur adlı evlilik programına katılmıştı.

1.75 boyunda olan damat adayı 80 kilo ağırlığına sahipken yarışmada Cansel Çördük ile aşk yaşamıştı. Babası ABD’li olan West, yarışmanın ardından sevgilisi ile aşk yaşamaya devam ederken yeni aşk hayatı ile ilgili bir bilgi paylaşılmadı. La Guardia Communitiy College üniversitesinde eğitim hayatını tamamlayan West bir süre önce Hande Yener’in klibinde yer almıştı.

BİR CEVAP BIRAK

Yorumunuzu girin
Adınızı buraya yazın