PAYLAŞ

Son yılların fenomen dizisi Diriliş Ertuğrul’un 89. bölüm fragmanı yayınlandı. Peki Diriliş Ertuğrul 89. bölümde neler olacak?

TRT1 ekranlarının reyting rekortmeni dizisi Diriliş Ertuğrul’un 89. bölüm fragmanı yayınlandı. Peki Diriliş Ertuğrul yeni bölümde neler olacak? İşte detaylar…

89. BÖLÜMDE NELER OLACAK?
Diriliş Ertuğrul yeni bölümünde Aliyar ve Ertuğrul’a büyük bir kumpas kuran Vasilius, Kayı Obası ve Çavdar Obası’nı hüsrana uğratmıştır. Cenk meydanında Aliyar hayatını kaybederken Sultan Aleaddin, Ertuğrul’u bu tuzaktan kurtarır. Bütün bunlardan habersiz olan Köpek, Çavdar Obasında Aliyar’ın cenazesine katılır. Ancak Sultan Aleaddin ile karşı karşıya gelince büyük bir şok geçirir. Ertuğrul’un hedefinde ise Vasilius vardır. Karacahisar tekfuru Vasilius, hain emellerinde başarıya ulaşmış gözüksede Ertuğrul, şehitlerin intikamı için onu öldürmeye yeminlidir. Peki Ertuğrul, Vasilius’tan intikam alabilecek midir?
DİRİLİŞ ERTUĞRUL 89. BÖLÜM FRAGMANI; 

Diriliş Ertuğrul 89. bölüm 31 Mayıs Çarşamba TRT1 ekranlarında.

DİRİLİŞ ERTUĞRUL SON BÖLÜMDE NELER OLDU?
Bir süredir sessizliğini koruyan Vasilius Nikea’dan gelen büyük orduyla birlikte güç toplamış ve Sultan’ın casusunu yakalayarak Ertuğrul’ları büyük bir tuzağa düşürmüştür. Ertuğrul’lar büyük zayiat vermiş, Aliyar ciddi bir ok darbesi almıştır. Peki Ertuğrul’lar Vasilius’un bu büyük saldırısından kurtulabilecek midir? Aliyar yaşayacak mıdır? Diğer yandan Halime doğum sancıları içinde kıvranmaktadır. Çocuk ters gelmekte ve ebeler bir türlü doğumu gerçekleştirememektedir. Halime son olarak kendinden geçmiş ve herkes çaresiz kalmıştır. Ebeler var güçleriyle çaba harcamaktadırlar. Peki ebelerin bu çabası netice verecek midir? Halime Sultan kurtulacak mıdır? Bebek yaşayacak mıdır? Diğer yandan Sultan Aleaddin Ebu Mansur adıyla Kayı Obasına gelmiş, incelemelerde bulunmuştur. Peki Sultan Aleaddin’i Konyadan kayı obasına tebdil-i kıyafet getiren sebep nedir? Sultan’ın burada olması ne gibi neticeler doğuracaktır?
OKU ➤  Renkli Sayfalar reytinglerde siyah-beyaz!

BİR CEVAP BIRAK

Yorumunuzu girin
Adınızı buraya yazın