PAYLAŞ

Ünlü sanatçı Gülben Ergen’le olan evliliğini geçtiğimiz yıl aralık ayında sonlandıran ünlü gazeteci Erhan Çelik yeni bir aşka yelken açtı.

Erhan Çelik’in dört ay aradan sonra yeni bir aşka Elif Dürüst’le başladığı iddia ediliyor. İddianın sahibi ise Seren Serengil…Serengil Duymayan Kalmasın programında bombayı patlattı.

Serengil, bombanın fitilini ateşledi ve çok yakın bir arkadaşının ikiliyi Anadolu Yakası’ndaki bir mekanda baş başa gördüğünü ve ne konuştuklarına kadar duyduğunu kendisine aktardığını söyledi. Elinde resimler olduğunu da açıklayan Seren Serengil, ancak gizli çekim olduğu için bunları yayınlamayacağını söyledi! Bu açıklamadan sonra ne Erhan Çelik cephesinden, ne de Elif Dürüst’ten bir açıklama gelmedi! İki taraf da suskunluğunu korurken Gülben Ergen yaptığı hamle ile dikkatleri üzerine çekti.

ERHAN ÇELİK KİMDİR?

1977 yılında Polatlı’da doğmuştur. İlkokulu Polatlı’da okudu. Ortaokulu ve liseyi de Polatlı’da bitirdikten sonra üniversitede işletme tahsili gördü. 1990’lı yılların başında kurulan Polatlı televizyonunda haber sunmaya başladı.

1996 yılında TGRT Ankara Haber Bürosu’nda polis-adliye, gece muhabiri olarak işe başladı. Daha sonra Reha Muhtar ekibinde Show TV Ankara Haber Bürosu’nda çalıştı. Bu sırada Ankara Kocatepe’de Aczmendilerin yaptığı eylemi çekti. Sonra haberin yazılı kısmını yapan müdürlerinin yüzünden canlı yayında Reha Muhtar tarafından Show TV’den kovuldu.

2002 yılında Kanal 7’ye geçerek “Bu Kadar Olur” diye bir “reality show”, “İskele Sancak” programını ve Ahmet Hakan’ın yerine ana haberi sunmaya başladı. 7 yıl bu görevine devam etti. Daha sonra 12 Nisan 2013 tarihinde Habertürk’de çalışmaya başladı. Eski spikerlerden Jülide Gülizar’dan diksiyon ve spikerlik üzerine dersler aldı.

OKU ➤  Özge Özpirinçci'nin ikizleri!

Show TV’de Basın Kulübü programını ve Ana Haber Bülteni’ni sundu. 1 Ocak 2014 tarihiden itibaren de itibaren Habertürk Tv Genel Yayın Yönetmenliği görevine atandı. Bu görevinin yanı sıra Show Haber’in Genel sorumluluğunu bir süre devam ettirdikten sonra, 8 Temmuz 2014 tarihinde Show Haber’in Genel sorumluluğunu sona erdirmiştir. Ardından yine Temmuz ayında Habertürk Tv Genel Yayın Yönetmenliği görevine başladı. 05 Ocak 2015 tarihinde bu görevden istifa ettiğini açıkladı.Çelik 27 Temmuz’dan itibaren TRT 1 ekranlarında Ana Haber’i sunuyor.

BİR CEVAP BIRAK

Yorumunuzu girin
Adınızı buraya yazın