Ana Sayfa Sosyal Erdoğan Alişan’a söz verdi

Erdoğan Alişan’a söz verdi

Geçen yılki iftar yemeğinde Alişan'dan evlilik sözü alan Cumhurbaşkanı Erdoğan, bu sene de 'Ya kız istemeye geleceğim ya da nikahına geleceğim' sözünü yineledi.

PAYLAŞ

Geçen yılki iftar yemeğinde Alişan’dan evlilik sözü alan Cumhurbaşkanı Erdoğan, bu sene de ‘Ya kız istemeye geleceğim ya da nikahına geleceğim’ sözünü yineledi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyio Erdoğan’ın düzenlediği iftar yemeğine pek çok ünlü akın etti. Şarkıcı Alişan ve Esra Erol’un, Erdoğan ile fısır fısır konuşması dikkatlerden kaçmadı. Erdoğan, Alişan’a “Ya kız istemeye geleceğim ya da nikahına geleceğim” diyerek söz verdi.

“YA KIZ İSTEMEYE YA DA NİKAHINA GELECEĞİM”

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile eşi Emine Erdoğan’ın, önceki gün İstanbul’daki Huber Köşkü’nde verdiği iftar davetine ünlüler akın etti. Sıcak bir aile ortamında geçen davette samimi sohbetler de gerçekleşti. Cumhurbaşkanı Erdoğan; Esra Erol ve kardeşi ile evlilik hazırlığı yapan Alişan’la da sohbet etti. Cumhurbaşkanı Erdoğan, kendisini Kasım ayındaki düğününe davet eden Alişan’a “Ya kız istemeye geleceğim ya da nikahına” dedi.

OKU ➤  Adını Sen Koy'dan büyük başarı

BİR CEVAP BIRAK

Yorumunuzu girin
Adınızı buraya yazın