PAYLAŞ

Engin Altan yeni sezonda var mı yok mu? Açıklama geldi

Engin Altan yeni sezonda var mı yok mu? Açıklama geldi. Engin Altan Düzyatan yeni sezonda var mı yok mu? Diriliş Ertuğrul dizisinden Ertuğrul Bey’i üç sezondur başarı ile canlandıran Engin Altan Düzyatan’ın yeni sezonda dizide yer almayacağına dair yapılan haberler üzerine yapımcı Mehmet Bozdağ’dan açıklama geldi.

Peki Diriliş Ertuğrul yeni sezonda Engin Altan Düzyatan yer alacak mı?

İşte dizinin hayranlarını şaşırtan o açıklama…

Diriliş Ertuğrul yapımcısından yeni sezona dair açıklama geldi. Bugün, dizinin yeni sezonunda Osman Bey dönemi işleneceği ve bu yüzden Ertuğrul Bey’i canlandıran Engin Altan Düzyatan’ın diziden ayrılacağı şeklinde haberler çıkmıştı. Bu haberlerden sonra Diriliş Ertuğrul yapımcısı Mehmet Bozdağ tarafından konu ile açıklama yapıldı. Bozdağ, 3 sezondur devam eden Diriliş Ertuğrul dizisinin senaryosunun tarihi akışa uygun şekilde devam ettirildiğini söyleyerek iddia edilenlerin aksine ilerleyen bölümlerde izleyicileri birçok süpriznin beklediğini ifade etti.

İşte Diriliş Ertuğrul yapımcısının yaptığı açıklama;

Engin Altan yeni sezonda var mı yok mu? Açıklama geldi… Diriliş Ertuğrul yapımcısından yeni sezona dair açıklama geldi. Bugün, dizinin yeni sezonunda Osman Bey dönemi işleneceği ve bu yüzden Ertuğrul Bey’i canlandıran Engin Altan Düzyatan’ın diziden ayrılacağı şeklinde haberler çıkmıştı. Bu haberlerden sonra Diriliş Ertuğrul yapımcısı Mehmet Bozdağ tarafından konu ile açıklama yapıldı. Bozdağ, 3 sezondur devam eden Diriliş Ertuğrul dizisinin senaryosunun tarihi akışa uygun şekilde devam ettirildiğini söyleyerek iddia edilenlerin aksine ilerleyen bölümlerde izleyicileri birçok süpriznin beklediğini ifade etti.

Bu arada Engin Altan Düzyatan rol aldığı ‘Diriliş Ertuğrul’un ardından ailesiyle birlikte bir süre tatile çıkacağını ifade etti.

OKU ➤  Survivor'da Türk televizyon tarihinin en büyük ödülü

BİR CEVAP BIRAK

Yorumunuzu girin
Adınızı buraya yazın