PAYLAŞ
ÜNLÜ POPÇU EMRE KAYA’NIN 'AŞK DİYE SOLUDUM' ADLI SON SİNGLE ÇALIŞMASININ KLİBİ MÜZİKSEVERLERİN BEĞENİSİNE SUNULDU.

Emre Kaya’nın bırakıp gidenlere ithaf ettiği şarkısının beklenen klibi yayında

Ünlü popçu Emre Kaya’nın ‘Aşk Diye Soludum’ adlı son single çalışmasının klibi müzikseverlerin beğenisine sunuldu.
Ünlü popçu Emre Kaya’nın müzikseverlerin beğenisini toplayan ‘Aşk Diye Soludum’ adlı son single çalışmasının klibi, tüm video müzik kanallarında ve dijital platformlarda bugün yayınlanmaya başladı. Klip, ünlü yönetmen Gürcan Keltek tarafından 20 kişilik ekiple çekildi. Dillerden düşmeyen şarkıları, güçlü yorumculuğu, sempatik kişiliği ve giyim tarzıyla son dönemlerin en çok konuşulan isimlerinden Emre Kaya, klip çekimi için Sapanca’da otantik bir çiftlik evini seçti. Spor giysi ve kirli sakal ile kamera karşısına geçen Emre Kaya, sevgilisi tarafından terk edilen hüzünlü bir erkeği canlandırdı. Emre Kaya söz ve bestesi kendisine ait eserinin müzik marketlerdeki yerini almasından sonra heyecanla beklenen klibinin çekimleri öncesinde bir hafta Sapanca’daki çiftlik evinde kalarak hazırlık yaptı.
Selim Çaldıran aranjörlüğünde, DMC etiketiyle çıkan ve müzik marketlerde yerini aldığı günden beri binlerce tebrik aldığı ‘Aşk Diye Soludum’u bırakıp gidenlere ithaf ettiğini hatırlatan Emre Kaya, “Klibimin de en az şarkım kadar kalplere dokunacağını düşünüyorum. Başta yönetmenime ve tüm çekim ekibine ayrı ayrı teşekkür ediyorum.” diye konuştu. Her eseri dillerde, her klibi gönüllerde yer eden yakışıklı ve sempatik sanatçı, “Aşk Diye Soludum”un 10. klip çalışması olduğunu, sevenlerinin karşısına sıra dışı projelerle çıkmaya devam edeceğini sözlerine ekledi.
2009 yılında ‘Yılın En İyi Bestecisi’, Türkiye’nin en prestijli ödüllerinden Altın Kelebek’te ‘En İyi Çıkış Yapan Sanatçı’, 2015’te ‘Yılın En İyi Bestecisi’ ve ‘Yılın En İyi Erkek Pop Sanatçısı’ ödüllerinin sahibi olan Emre Kaya, geçtiğimiz hafta da 2016’nın EN’leri arasındaki yerini koruyarak, ikinci kez 2016’nın ‘En İyi Erkek Pop Sanatçısı” seçilerek, geçtiğimiz hafta ödülünü almıştı.

OKU ➤  Beyin Ölümü Gerçekleşen İbrahim Erkal'la İlgili Son Kararı Eşi Verecek

 

ÜNLÜ POPÇU EMRE KAYA’NIN ‘AŞK DİYE SOLUDUM’ ADLI SON SİNGLE ÇALIŞMASININ KLİBİ MÜZİKSEVERLERİN BEĞENİSİNE SUNULDU.

BİR CEVAP BIRAK

Yorumunuzu girin
Adınızı buraya yazın