PAYLAŞ

Kanal 7 ekranlarında yayınlanan Elif dizisinde İsabella Damla Güvenilir’in 8. yaşı büyük bir sürprizle kutlandı

Kanal 7 ekranlarında Elif karakteriyle milyonların kalbine girmeyi başaran küçük yıldız İsabella Damla Güvenilir, 8. Yaşını set ekibiyle kutladı. 3 sezondur ekranlarda olmayı başaran günlük dizi filmde seyircinin gözleri önünde büyüyen Isabella Damla Güvenilir, set günü sürpriz bir partiyle karşılandı. Birlikte kamera karşısına geçtiği oyuncu büyükleri yanında, set ekibiyle ortaklaşa hazırladıkları partide pastasını kesen Isabella Damla Güvenilir, “Dizimiz daha uzun yıllar devam etsin 18 yaşımı da birlikte kutlayalım” dileğinde bulundu.

EN BAŞARILI OYUNCU ŞEÇİLDİ

Doğum gününde bir armağanda Peru’dan alan başarılı yıldız, günlük dizi filmin yayınlandığı LATİNA TV tarafından en başarılı çocuk oyuncu ödülüne layık görüldü. Yurt dışına en çok satılan yapım olarak bir rekora koşan Elif isimli günlük dizi film, ekip ruhunun iyice perçinlenmesiyle başarılı maratonuna devam ediyor.

İsabella Damla Güvenilir
İsabella Damla Güvenilir

İSABELLA DAMLA GÜVENİLİR KİMDİR?

18 Ocak 2009 yılında doğan Isabella Damla Güvenilir New York’ta dünyaya gözlerini açmıştır. 6 yaşında olan Isabella Damla Güvenilir Elif dizisinde oynadığı Elif karakteri ile herkesi kendine hayran bırakmıştır. Oyunculuğu da bir o kadar iyi olan Isabella Damla Güvenilir ileriki günlerde yine bir çok dizide oynaması bekleniyor. Yaşı küçük ama bir o kadar yetenekli olan Isabella Damla Güvenilir herkesin taktirini ve sevgisini kazanmıştır. Setteki oyuncularla çok iyi anlaşan Isabella Damla Güvenilir setin en neşeli oyuncusudur.

OKU ➤  5 Yaşında Oyuncu Oldu, 8 Yaşında Şarkı Söyledi

BİR CEVAP BIRAK

Yorumunuzu girin
Adınızı buraya yazın