PAYLAŞ
elçin sangu

Kiralık Aşk’ dizisi ile büyük hayran kitlesine kavuşan Elçin Sangu, sevgilisi Yunus Özdiken hakkında net konuştu. Sangu, ‘Onunla gönül bağı ile evliyiz’ dedi.

TATİL PLANLARI YAPIYOR

Son dönemlerde dikkat çeken oyuncular arasında yer alan Sangu, önceki gün Bebek’teydi. Akşam’da yer alan habere göre bugünlerde bol bol dinlenen güzel oyuncu, tatil planları yaptığını anlattı.

“GÖNÜL BAĞI İLE EVLİYİZ”

Uzun süredir Yunus Özdiken ile birlikte olan oyuncu, evlilik soruları karşısında “Yunus’la gönül bağı ile evliyiz. Şu anda ileriye dönük bir plan yok. Zaman gelince evlilik olur ama şu an değil” yanıtını verdi.

ELÇİN SANGU KİMDİR?

1 Temmuz 1985 İstanbul doğumlu olan oyuncu duygusal bir yengeç kadınıdır. Burcunun özelliklerini taşıyan Elçin Sangu Mersin Üniversitesinde eğitimine üniversitenin Opera bölümünden 2006 yılında Yeditepe Üniversitesi Güzel Sanatlar bölümüne geçerek eğitimine devam etmiştir. Opera bölümü mezunu olan Elçin Sangu; müzik tutkunudur. Sahne tozu Tiyatrosu oyunculuk eğitimi alarak tiyatro Elçin Sangu İzmir’de tiyatro oyununda şu anda menajeri olan kişi ile tanıştıktan sonra dizi oyunculuğuna adım atmıştır. Elçin Sangu bu fırsatı değerlendirdiği zamanı şu şekilde anlatıyor. ‘’Çocukluktan bugüne kadar sahne hayatına dair işler yapmak istiyordum. Opera mezunu oldum ve İzmir’de tiyatro yaparken tesadüf olarak kendimi bir anda Öyle Bir Geçer Zaman ki dizisinde önemli rollerden birinde buldum. Üstelik bu deneyimim kötü bir karakterle olmuştur’’ diye açıklayan Elçin Sangu bu sayede dizi dünyasına dahil olduğunu söylemektedir.

OKU ➤  Vestel'den çok önemli Toshiba açıklaması

2010 yılında Öyle Bir Geçer Zaman ki dizisinde Ali rolüyle oyunculuk kariyerine başlayan Elçin Sangu Tiyatro ve Operayı ikinci plana bu şekilde atmak zorunda kalmış. Daha sonra 2012 de Aşk Kaç Beden Giyer adlı proje ile ekranlarda olmaya devam etmiş ve ayrıca Kurt Seyit ve Şura dizisinde Güzide, Sevdam Alabora Nazar da Zeynep olarak rol almıştır. 1.74 boyunda ve 60 kilo ağırlığında olan Elçin Sangu’nun göz rengi kahverengidir Özellikle kızıl saçlarıyla dikkat çeken Elçin Sangu’nun oyunculuk yeteneği bu diziyle daha da çok pekişmiştir.

BİR CEVAP BIRAK

Yorumunuzu girin
Adınızı buraya yazın