PAYLAŞ
tarkan

Megastar Tarkan, 2017 yılının ilk konserini 18 Şubat 2017 Cumartesi akşamı 21:00’de Volkswagen Arena’da ‘Eğitimde Fırsat Eşitliği’ için veriyor. Konserden elde edilecek gelirle Darüşşafaka Eğitim Kurumları kampüsünde “Sanat Merkezi” oluşturulacak.

Tarkan, Darüşşafaka yararına seslendirecek

Megastar Tarkan, 18 Şubat Cumartesi akşamı, en sevilen pop şarkılarını, 1863’ten bu yana “eğitimde fırsat eşitliği” misyonu doğrultusunda annesi veya babası hayatta olmayan, maddi durumu yetersiz, yetenekli öğrencileri yatılı olarak, tam burslu, nitelikli eğitimle geleceğe hazırlayan Darüşşafaka yararına seslendirecek. Konserden elde edilecek gelirle Darüşşafaka Eğitim Kurumları kampüsünde “Sanat Merkezi” oluşturulacak.

TARKAN, en sevilen pop şarkılarını “Eğitimde Fırsat Eşitliği” için söylüyor

Oluşturulacak “Sanat Merkezi’nde öğrenciler, yeteneklerine göre diledikleri enstrümanın eğitimini alabilecek, dilediği zaman çaldığı enstrümana erişebilecek. Piyano, keman, çello, saksafon, perküsyon odaları, şan eğitim, resim, heykel atölyeleri ve drama salonunun bulunacağı “Sanat Merkezi”nde, öğrenciler 10 yaşından 18 yaşına kadar sanatla büyüyecek.

Megastar Tarkan, Darüşşafakalı öğrencilerin bu hayalini gerçekleştirmek için 18 Şubat 2017 Cumartesi günü saat 21.00’de Volkswagen Arena’da en sevilen pop şarkılarını seslendirecek.

Her öğrencinin 5. sınıftan itibaren bir enstrüman eğitimi aldığı Darüşşafaka’da açılacak “Darüşşafaka Sanat Merkezi” bu eğitimin niteliğini daha da artıracak.

Konserle ve bağışlarla ilgili detaylı bilgi için https://www.darussafaka.org adresini ziyaret edebilirsiniz.

OKU ➤  Saç ektiren Mustafa Ceceli'nin bir zamanlar sarı saçları vardı!

BİR CEVAP BIRAK

Yorumunuzu girin
Adınızı buraya yazın