PAYLAŞ

Ege’nin kitabı ne zaman çıkıyor?

Sevilen şarkıcı Ege, geçtiğimiz hafta Pal Nostalji Radyo’da ünlü radyocu Hakan Küfündür’e konuk oldu, ilginç açıklamalar yaptı ve ‘Ege’nin kitabı ne zaman çıkıyor?’ sorusuna cevap verdi..

Artık şarkılarını kendi işlettiği bir mekanda söyleyen ve bir anlamda işletmeciliğe de başlayan Ege, Nisan ayı içerisinde de ‘İsyan’ adını taşıması beklenen bir kitapla hayranları karşısına çıkıyor.

Bodrum’da yazdı

Biriktirdiği kısa hikayelerden oluşacak kitabını geçtiğimiz yazı geçirdiği Bodrum’da yazan Ege, kitabı için ticari bir kaygı taşımadığını ama gösterilecek ilginin kendisini sonraki kitaplara motive edeceğine inandığını söyledi.

Ege’nin Albümleri

18 Ağustos 1995 – Senden Uzak (Topkapı Müzik),
1997 – Sevildiğini Bil Yeter (Raks Müzik),
2000 – Sevdanın Denizinde (Universal Müzik),
2001 – Aşkların En Güzeline (Universal Müzik),
2003 – Sonsuza Kadar(DSM),
2006 – Bir İzmirli’nin Not Defterinden (Seyhan Müzik),
2008 – Karnaval(Seyhan Müzik),
2010 – Suya Düşen Sesler(Seyhan Müzik)
2014 – Yalan

Ege’nin yeni kitabı ne zaman çıkıyor? Sevilen şarkıcı Ege, geçtiğimiz hafta Pal Nostalji Radyo’da ünlü radyocu Hakan Küfündür’e konuk oldu ve ilginç açıklamalar yaptı.

 

Ege (Şarkıcı) kimdir? Ege (Gerçek adı: Levent Ak; 15 Aralık 1968), Türk pop ve Latin müziği sanatçısı. 15 Aralık 1968 tarihinde İzmir’de dünyaya geldi. Müzik ile küçük yaşta tanıştı. Çocukluğunda klavyeli sazlar eğitimini alıp Maria Rita Epik ile tanıştı. İlk albümü yirmi altı yaşındayken, 1994 yılında çıktı. 2010 yılında ise “Suya Düşen Sesler” albümü çıktı.
OKU ➤  Goran Bregovic selam gönderdi

BİR CEVAP BIRAK

Yorumunuzu girin
Adınızı buraya yazın