PAYLAŞ
Ece Erken'den eski eşine haciz davası

Ece Erken, oğlunun 4 bin lira olan nafakasını aylardır ödemeyen eski eşi Serkan Uçar’a haciz işlemi başlatılması için dava açtığını açıkladı.

Ece Erken, 2015’te tek celsede boşandığı Uçar ile oğulları Eymen’in nafakası yüzünden davalık oldu. Uçar, 6 bin lira olan nafakayı ve bakıcı masraflarını karşılamadı.

NAFAKAYI DÜŞÜRMÜŞTÜ

Erken, anlaşma yoluna giderek 6 bin lira olan nafakayı 4 bin liraya düşürüp oğlunun bakıcı masrafını da kendisi karşılamayı kabul etti.

Ancak Uçar, düşürülen nafakayı da ödemedi. Erken, haciz işlemi başlatılması için dava açtığını söyledi.

NEDEN BOŞANDILAR?

20 Haziran 2014’te evlenen ve iki ay önce ilk bebekleri Eymen’i kucaklarına alan Ece Erken ile Serkan Uçar’ın evliliği üzerinde kara bulutlar dolaşıyor. Uçar’a boşanma davası açan Ece Erken, geçtiğimiz günlerde İstanbul Aile Mahkemesi’ne başvurarak koruma talep etti. Erken’in mahkemeye sunduğu dilekçede Uçar’la evliliğine dair çarpıcı iddialar yer aldı.

“ÇOCUĞUMU KAYBEDEBİLİRDİM”

İddiaya göre; Ece Erken’e ait Ortaköy’deki evde oturan çiftin evliliği, Serkan Uçar’ın kusurlu hareketleri nedeniyle çatırdadı. Uçar, eşini sık sık aşağıladı, tehdit etti ve şiddet uyguladı. Eşinin ailesini de aşağılayan Uçar, her defasında özür diledi, ancak bu tür davranışlarda bulunmaya devam etti. Hamileliği süresince eşinin gösterdiği şiddet eğilimi nedeniyle defalarca hastaneye gitmek zorunda kaldığını söyleyen Erken, kocasının bu davranışları nedeniyle çocuğunu kaybetme tehlikesiyle karşılaştığını öne sürdü.

OKU ➤  Alişan ve Eda Erol nişanlandı

BİR CEVAP BIRAK

Yorumunuzu girin
Adınızı buraya yazın