PAYLAŞ

Barış Manço’nun oğlu ünlü sanatçı Doğukan Manço, Halkalı Atatürk Caddesi’nde kullandığı minibüsle seyir halinde giderken, bir araç minibüsün arkasında bulunan römorka çarptı. Çarpma sonrası sinirle araçtan inen Manço, bir süre römorkta hasar olup olmadığına baktı. Çarpan araç sürücüsü de otomobilden inerek, hasara baktı.

Doğukan Manço’nun aracında ve römorkta bir hasar oluşmazken, diğer araçta büyük çapta hasar meydana geldi. Manço ve diğer sürücü ilk önce araçlarının fotoğrafını çektikten sonra, tutanak tutmak için uzun süre kaza tutanağı aradı.

‘ÇEKMEYİN’ TEPKİSİ

Başka bir sürücünün kaza tutanağı vermesinin ardından sanatçı ve ona çarpan aracın sürücüsü tutanak tuttu. Bu sırada ünlü isim oldukça sinirli olduğu gözlenirken, kendisini görüntüleyen basın mensuplarına, “Çekmeyin” diye tepki gösterdi. Kaza tutanağının tutulmasının ardından, araç sürücüsü ve kendisine yardım eden basın mensuplarına teşekkür etti.

Sanatçının aracına çarpan sürücü ise basın mensuplarının çarptığı aracın sahibinin o olduğunu söylemesi üzerine büyük şaşkınlık yaşadı. Sürücü, “Tanımadım. Şimdi fark ettim. Ama römork gözükmüyor. O yüzden çarptım. Ama Doğukan Manço’yu tanımadım” dedi.
OKU ➤  Demet Akbağ'ın hep gülmesinin sırrı ne?

BİR CEVAP BIRAK

Yorumunuzu girin
Adınızı buraya yazın