PAYLAŞ

Doğan Burda Dergi Grubu’nun yeni CEO’su Cem Başar oldu… Doğan Burda Dergi Grubu’nda Mehmet Y. Yılmaz’ın yerine yeni CEO Cem Başar oldu. Medyatava’nın haberine göre, Cem Başar’ın yardımcısı ise geçtiğimiz istifa ettiğini açıklayan ancak yoğun temaslar sonra istifasını geri alan Rauf Ateş oldu.

Ne olmuştu?

Doğan Burda Dergi Grubu İcra Kurulu Başkanı ve Yönetim Kurulu Murahhas Üyesi Mehmet Y. Yılmaz ve Capital, Ekonomist, Start-up ve CEO Life dergileri yayın direktörü Rauf Ateş, geçtiğimiz gün görevlerinden istifa etmişlerdi.

Rauf Ateş, daha sonra yapılan görüşmelerin ardından CEO yardımcı olurken, Mehmet Y. Yılmaz’ın Hürriyet Gazetesi’ndeki yazılarına devam edeceği açıklanmıştı.

Doğan Burda Dergi Grubu’nun yeni CEO’su Cem Başar oldu… 1974 ANKARA DOĞUMLU OLAN CEM BAŞAR, KOÇ LİSESİ VE ARDINDAN SYRACUSE ÜNİVERSİTESİ İŞLETME – PAZARLAMA BÖLÜMÜNDE ÖĞRENİM GÖRMÜŞTÜR. İŞ HAYATINA 1994 YILINDA KOÇ HOLDİNG – SETUR TURİZM’DE BAŞLAYAN BAŞAR, 1998-2000 YILLARI ARASINDA EGEBANK’TA DEALER, 2000-2002 YILLARI ARASINDA MEPAŞ MEDYA A.Ş.’DE; SUPERONLİNE, CİNE5 SATIŞ MÜDÜRÜ VE 2002-2004 YILLARI ARASINDA ZEDPAŞ MEDYA A.Ş.’DE; ATV, SHOW TV VE LİG TV SATIŞ DİREKTÖRLÜĞÜ GÖREVLERİNDE BULUNMUŞTUR. BAŞAR 2004 YILINDA BU YANA DA DTV MEDYA A.Ş.’DE, CNN TÜRK VE KANAL D’NİN SATIŞ GRUP KOORDİNATÖRÜ OLARAK GÖREV YAPAN BAŞAR 2006 YILINDA DOĞAN BURDA DERGİ YAYINCILIK VE PAZARLAMA A.Ş.’NİN REKLAM GRUP BAŞKANI VE İCRA KURULU ÜYESİ OLARAK ATANMIŞTIR.

CEM BAŞAR KİMDİR?

1974 ANKARA DOĞUMLU OLAN CEM BAŞAR, KOÇ LİSESİ VE ARDINDAN SYRACUSE ÜNİVERSİTESİ İŞLETME – PAZARLAMA BÖLÜMÜNDE ÖĞRENİM GÖRMÜŞTÜR. İŞ HAYATINA 1994 YILINDA KOÇ HOLDİNG – SETUR TURİZM’DE BAŞLAYAN BAŞAR, 1998-2000 YILLARI ARASINDA EGEBANK’TA DEALER, 2000-2002 YILLARI ARASINDA MEPAŞ MEDYA A.Ş.’DE; SUPERONLİNE, CİNE5 SATIŞ MÜDÜRÜ VE 2002-2004 YILLARI ARASINDA ZEDPAŞ MEDYA A.Ş.’DE; ATV, SHOW TV VE LİG TV SATIŞ DİREKTÖRLÜĞÜ GÖREVLERİNDE BULUNMUŞTUR. BAŞAR 2004 YILINDA BU YANA DA DTV MEDYA A.Ş.’DE, CNN TÜRK VE KANAL D’NİN SATIŞ GRUP KOORDİNATÖRÜ OLARAK GÖREV YAPAN BAŞAR 2006 YILINDA DOĞAN BURDA DERGİ YAYINCILIK VE PAZARLAMA A.Ş.’NİN REKLAM GRUP BAŞKANI VE İCRA KURULU ÜYESİ OLARAK ATANMIŞTIR.

OKU ➤  Doğan Burda Dergi Grubu'nda önemli iki istifa

BİR CEVAP BIRAK

Yorumunuzu girin
Adınızı buraya yazın