PAYLAŞ

Diriliş Ertuğrul’da Büyük Şok!

Diriliş Ertuğrul 80’inci bölümü ile 15 Mart Çarşamba akşamı saat 20.00’da TRT 1 ekranında olacak! İşte, Diriliş Ertuğrul’da Büyük Şok! başlıklı haberimiz…

TRT 1 ekranlarının fenomen dizisi Diriliş ‘Ertuğrul’un 80’inci bölümü yine çok konuşulacak gelişmeleri ekrana getirecek.

Diriliş Ertuğrul’un 15 Mart Çarşamba günü TRT 1’de ekrana gelecek bölümünde, Batuhan’ı kullanarak, Aslıhan’ın yerini bulan Vasilius, Saadettin Köpek’in desteğini alarak Hanlı Pazar’ı elde etmek istemiştir.

Diriliş Ertuğrul’da Büyük Şok! Ertuğrul ve Saadettin Köpek birleşmiş, Aslıhan Ertuğrul’un alpları tarafından kurtarılarak Hanlı Pazar’a getirilmiştir. Bu hali gören Vasilius büyük bir şok yaşamıştır. Şimdi yaptığı bütün hain planları gün yüzüne çıkan Vasilius ne yapacaktır? Ertuğrul ve Sadettin Köpek’in elinden kurtulabilecek midir?
Diriliş Ertuğrul’da Büyük Şok! Diriliş ‘Ertuğrul’ 15 Mart Çarşamba günü saat 20.00’da TRT1 ekranlarında izleyici ile buluşacak.

Askerlerinin Aslıhan’ı getireceği rahatlığıyla mağrur halde Hanlı Pazar’a gelen Vasilius, orada hiç aklına gelmeyen bir durumla karşılaşmıştır.

Ertuğrul ve Saadettin Köpek birleşmiş, Aslıhan Ertuğrul’un alpları tarafından kurtarılarak Hanlı Pazar’a getirilmiştir. Bu hali gören Vasilius büyük bir şok yaşamıştır. Şimdi yaptığı bütün hain planları gün yüzüne çıkan Vasilius ne yapacaktır? Ertuğrul ve Sadettin Köpek’in elinden kurtulabilecek midir?

Diğer yandan Helena’nın desteğiyle zindandan kurtulan Bamsı, Vasilius’un oyunuyla barbar askerlerin saldırısına uğramıştır. Aklı Helena’da olan Bamsı zafiyet göstermiş yara almıştır. Şimdi büyük bir zorluk içindedir. Acaba kurtulabilecek midir?

Bugüne kadar abisi Aliyar’a karşı duran Aslıhan, öğrendiği gerçeklerden sonra abisine karşı nasıl bir tavır içine girecektir. Halime ve Hayme ile ilişkileri ne yönde olacaktır?

Diriliş Ertuğrul’da Büyük Şok!

Diriliş ‘Ertuğrul’ 15 Mart Çarşamba günü saat 20.00’da TRT1 ekranlarında izleyici ile buluşacak.

KÜNYE

Tarih: Her Çarşamba saat 20.00’de TRT 1 ekranlarında

OKU ➤  Şener Şen ‘Yol Ayrımı’nda

Yapım: Tekden Film

Yapımcı & Proje Tasarım: Mehmet Bozdağ

Yönetmen: Metin Günay

Senaryo: Mehmet Bozdağ, Atilla Engin, Aslı Zeynep Peker Bozdağ.

Oyuncular: Engin Altan Düzyatan, Hülya Darcan, Kürşat Alnıaçık, Cem Uçan, Esra Bilgiç, Gülçin Santırcıoğlu, Gülsim İlhan Ali, Ayberk Pekcan, Didem Balçın, Burçin Abdullah, Erden Alkan, Cengiz Coşkun, Cavit Çetin Güner, Nurettin Sönmez, Batuhan Karacakaya, Lebip Gökhan, Gökhan Bekletenler, Osman Albayrak, Ezgi Esma Kürklü, Sedef Şahin, Elif Sümbül Sert, Calal Al, Gökhan Karacık, Hakan Serim, Cenk Karagöz, Fırat Topkorur, Serhat Barış, Yaman Tümen, Edip Zeydan, Edip Zeydan, Kaya Alp, Gökhan Oskay, Melih Özdoğan, Mehmet Pala, Mehmet Cerrahoğlu, Ekrem Türker

BİR CEVAP BIRAK

Yorumunuzu girin
Adınızı buraya yazın