PAYLAŞ

Diriliş Ertuğrul zengin etti bakın ne satın aldı? Engin Altan Düzyatan, eşi Neslihan alkoçlar ve oğlu Emir ile aylık 15 bin TL ödedikleri Beykoz Çubuklu Vadi Evleri’nden villa satın aldı.

Günaydın’dan Bülent Cankurt’un haberine göre; ünlü oyuncu eve 2,5 milyon dolar ödedi.

Diriliş Ertuğrul zengin etti bakın ne satın aldı? Engin Altan Düzyatan, eşi Neslihan alkoçlar ve oğlu Emir ile aylık 15 bin TL ödedikleri Beykoz Çubuklu Vadi Evleri’nden villa satın aldı.

Çift, iki ay önce satın aldıkları villaya haziran ayında taşınacak.

Bu arada Engin Altan Düzyatan, Ertuğrul Gazi’ye hayat verdiği Diriliş Ertuğrul’dan ayrılacağı iddialarını yalanladı. Düzyatan ayrıca projeyi kabul etme sürecini, çekimlerdeki zorlukları da anlattı.

“FARKLI ÖZELLİKLERİ VAR”

Engin Altan Düzyatan Türkiye’de geçmiş dönemlerin çok fazla bilinmediğini belirterek şöyle konuştu: “Osmanlı öncesindeki dönemlerle ilgili fazla fikirleri olmuyor. Diriliş dizisinin bu yüzden birkaç faklı özelliği var. Bu toprağın içerisinden geçiyor. Aşk, ihanet gibi olaylardan daha çok gerçek olayları ve savaşları konu alıyor.”

“İLK TEKLİF GELDİĞİNDE REDDETTİM”

Dünya tarihini çok sevdiğini belirten Düzyatan, bu merakından dolayı Diriliş Ertuğrul dizisinde yer aldığına işaret ederek “İlk dizi teklifi geldiğinde bunu reddetmiştim. Çok güzel bir diziydi ama yapılabileceğini sanmıyordum. Konu güzel olsa bile çekimlerde sorun yaşarsanız kötü bir film ortaya çıkar. Hikaye yaratıcılığını kaybeder, komediye dönüşür. Bu yüzden teklifi reddettim.”

“3,5 AY HAZIRLANDIM”

Düzyatan şöyle devam etti: “Daha sonra bu konu hakkında tekrar görüşmem oldu. Senaryosu çok güzeldi. Uzun bir süre konu hakkında çalıştıktan sonra bende inandım. 3,5 aylık hazırlanma sürem oldu. Okçuluk, ata binme gibi. Şimdi hepsini yapabiliyorum. Savaş sahnelerimizi bu yüzden inandırıcı yapabiliyoruz.”Çalışma arkadaşlarımızla birlikte bu süre zarfında Alp kardeşliği oluştu. Ben bunu takım işi olarak değerlendiriyorum. Arkadaşlarımla birbirimize inandık. O birliktelikle güzel işler ortaya çıktı.”

OKU ➤  Sinan Akçıl'dan 15 Temmuz açıklaması

“BENİ EN ÇOK HAVA KOŞULLARI ZORLUYOR”

Çekimler sırasında en çok zorlandığı konunun hava koşulları olduğunu belirten 37 yaşındaki oyuncu, “Benim atım kişiliği olan eğitimli bir at. Kayıt sesini duyduğunda kendiliğinden harekete geçiyor. Ama yine de at sonuç olarak canlı araba gibi değil. Her zaman istediğimiz gibi hareket etmiyor. Zaman zaman zorlandığım sahneler oluyor. Bunun yanı sıra Diriliş Ertuğrul’da beni en çok zorlayan hava koşulları” diye konuştu.

BİR CEVAP BIRAK

Yorumunuzu girin
Adınızı buraya yazın