PAYLAŞ

Diriliş Ertuğrul setinde panik anları

Diriliş Ertuğrul setinde panik anları… Diriliş Ertuğrul dizisinin oyuncusu Esra Bilgiç sette nişan yüzüğünü kaybedince büyük panik yaşandı.

Futbolcu Gökhan Töre’nin nişanlısı Esra Bilgiç, ‘Uğurum’ dediği alyansını Diriliş: Ertuğrul setinde kaybedince büyük üzüntü yaşadı. Tüm ekip yüzük için seferber oldu.

YÜZÜK KAYBOLUNCA ORTALIK KARIŞTI

Kariyerini İngiltere’nin West Ham United takımında sürdüren Gökhan Töre, geçtiğimiz aylarda oyuncu Esra Bilgiç ile nişanlanıp evliliğe ilk adımı atmıştı.

Esra Bilgiç, TRT dizisi Diriliş: Ertuğrul’un çekimleri sırasında yüzüğünü kaybedince panik yaşadı.

ALYANSI SET ÇALIŞANI BULDU

Çekimler sürerken bir yandan herkes alyansı aradı.

Esra Bilgiç çekim arasında kuliste, ‘Alyansını bulup makyaj çantana bıraktık’ notuyla sevince boğuldu.

Esra Bilgiç, kendisi için seferber olan tüm ekibe teşekkür etti.

Esra Bilgiç, alyansını arayıp bulan tüm ekibe şu notla teşekkür etti:

‘Diriliş ekibi, değer verilene sahip çıkıyor.’

ESRA BİLGİÇ KİMDİR?

Esra Bilgiç (d. 14 Ekim 1992, Ankara), Türk oyuncu.

14 Ekim 1992 tarihinde Ankara’da dünyaya gelmiştir. Ankara’da geçen çocukluğunun ardından eğitimine burada devam etmiştir. Hacettepe Üniversitesi Arkeoloji bölümü mezunu olan Esra Bilgiç, oyunculuğa dönük yeteneğini bu yıllarda ortaya koymuştur.

Osmanlı Devleti’nin kuruluş öyküsünün anlatıldığı Diriliş: Ertuğrul adlı dizide rol alan ve bu dizideki önemli rolü ile birçok kişinin dikkatini çeken Esra Bilgiç, bu dizide Engin Altan Düzyatan ile birlikte başrolde oynamaktadır. Bu dizide Ertuğrul Gazi’nin eşi Halime Hatun’u canlandırmaktadır.

OKU ➤  Acun Survivor Türkiye ile ilgili itirafta bulundu

Esra Bilgiç, aynı zamanda Bilkent Üniversitesi Uluslararası İlişkliler bölümünde okumaktadır. Futbolcu Gökhan Töre ile nişanlıdır.

 

BİR CEVAP BIRAK

Yorumunuzu girin
Adınızı buraya yazın