PAYLAŞ
Diriliş Ertuğrul

Diriliş Ertuğrul neden yok?

TRT ekranlarının en çok izlenen dizisi Diriliş Ertuğrul bu hafta yayınlanmayacak. Yapımcısı Mehmet Bozdağ’dan açıklama geldi. Diriliş Ertuğrul’un 86’ncı bölüm 26 Nisan 2017 Çarşamba günü yayınlanacak mı? Diriliş Ertuğrul’un 86’ncı bölüm 26 Nisan 2017 Çarşamba günü yayınlanacak mı? Nefeslerin tutularak izlendiği, her bölümü ayrı bir heyecan olan Diriliş Ertuğrul bu hafta yayınlanmıyor.

YENİ BÖLÜM 3 MAYIS ÇARŞAMBA GÜNÜ YAYINLANACAK

TRT’nin efsane dizisi Diriliş Ertuğrul, her geçen gün artan aksiyon sahneleriyle izleyiciyi ekrana kilitlemeye devam ediyor. Yaşanan yoğun tempo nedeniyle dizinin 26 Nisan Çarşamba günü yayınlanması gereken 86’ncı bölümü, 3 Mayıs Çarşamba günü yayınlanacak.
Diriliş Ertuğrul hayranlarını yıkacak haber, dizinin Instagram hesabından yapılan paylaşımla duyuruldu.

Diriliş Ertuğrul

İşte yapılan o açıklama;

Dizimizin gelecekteki bölümlerinde yer alan aksiyon sahnelerinin çoğalması ve çekim koşullarından kaynaklanan olumsuzluklar nedeniyle yeni bölümümüzün yayınına bir hafta ara vermek durumunda kaldık. Kalitemizden ödün vermemek amacıyla yapmış olduğumuz zorunlu arayı anlayışla karşılayacağınıza inanıyoruz.

DİRİLİŞ ERTUĞRUL SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Diriliş Ertuğrul’un 19 Nisan Çarşamba günü TRT 1’de ekrana gelecek bölümünde, Ural ve Vasilius hain planlarına bir yenisini daha eklemiş, Dündar’ı ve Doğan’ı Konya yolu üzerinde tuzağa düşürmüşlerdir. Bu tuzak neticesinde Doğan’ı öldürüp Dündar’ı rehin almışlardır. Bu acı obada büyük yankı uyandırmıştır. Ertuğrul intikam yeminleri ederek alpları ve Aliyar’la birlikte yola çıkmıştır. Önce Nikea’dan gelen birlik basılmış ardından Karacahisar Kalesine farklı kılıkta girilmiştir. Şimdi her tarafını intikam hırsı bürüyen Ertuğrul ve alpları, Karacahisar’da çetin bir cengin ortasındadırlar. Peki oradan sağ salim çıkabilecekler midir? Kalbi ve vücudu yaralı olan Dündar’ı kurtarabilecekler midir?

OKU ➤  Yıllarca Çocuk Sahibi Olmak İsteyen Seren Serengil, Tedavi Görüyor

Diğer yandan Vasilius, Helena ile İmparatorun daveti üzerine düğün yapmak için Nikea’ya doğru yola çıkmıştır. Helena yola çıkmadan önce haberi Dumrul’a ulaştırmış, Dumrul da Ertuğrul’a iletmiştir. Ertuğrul, Helena’yı kurtarması için Bamsı’yı görevlendirmiştir. Bu Bamsı için büyük bir fırsattır. Peki Bamsı kendisi için çok mühim olan bu vazifeyi yerine getirebilecek midir?

2 YORUM

  1. Yav siz sahtekarlığı meslek edinmişsiniz. Bu düpedüz insanları aldatmaktır. Bir hafta boyunca pragmanı yayınla, son gün, son saatte açıkla. Uyduruk bir bahane ile yayınlanmayacağını açıkla. Ayıptır. Utanmıyor musunuz? Sizler Türk Milleti’ni ne zannediyorsunuz.
    Açıklamanızda kaliteden bahsediyorsunuz. Önce siz kaliteli olun da insanlara karşı dürüst olun. Sizi şiddetle kınıyorum.

  2. Bu nasıl bır işdır tamam kaliteden odun vermeyın diğer fılm lerde böyle bir şey yok ınsanı sogutuyorsunuz

BİR CEVAP BIRAK

Yorumunuzu girin
Adınızı buraya yazın