Ana Sayfa Medya Diriliş 93. Bölüm Fragmanı İzle! Diriliş 92. Bölüm Özeti | Ertuğrul Zor...

Diriliş 93. Bölüm Fragmanı İzle! Diriliş 92. Bölüm Özeti | Ertuğrul Zor Durumda

Diriliş Ertuğrul 93. bölüm fragmanı yayınlandı. Yeni sezonu ile sevenlerinin karşısına çıkan Diriliş Ertuğrul 93. bölüm ile nefes kesmeye devam edecek. 93. bölüm fragman yayınlanmasının ardından herkes Diriliş Ertuğrul 92. son bölüm de ne oldu? diye aratıyor. Biz de sizler için Diriliş Ertuğrul son bölüm izle, Ertuğrul 92. bölümde ne oldu haberlerini derledik

PAYLAŞ
Diriliş 93. Bölüm Fragmanı İzle! Diriliş 92. Bölüm Özeti | Ertuğrul Zor Durumda

Diriliş Ertuğrul 93. bölüm fragmanı yayınlandı! Milyonların heyecanla beklediği Diriliş 92. son bölüm geçtiğimiz hafta TRT 1 ekranlarında yayınlandı. Şimdi milyonlar Diriliş 93. bölüm fragmanı merak ediyor. Peki Diriliş Ertuğrul son bölüm de ne oldu? Diriliş Ertuğrul 92. bölüm özeti haberimizde. Son bölümünde Dündar, Hayme ve Halime’lerin eşliğinde obaya gelen naaş Kayı obasında büyük bir yıkıma sebep oldu. Gündüz’ün babasının mezarı başında söyledikleri herkesi duygulandırdı. Ertuğrul’ın Osman Gazi’yi müjdelediği sahne ise milyonları ekrana kilitledi. Diriliş Ertuğrul son bölümünü izleyenler 93. bölümde neler olacak sorusunun cevabını yeni bölüm fragmanında buldu. Diriliş Ertuğrul yeni bölüm fragmanı izle, Diriliş son bölüm izle, Diriliş Ertuğrul 92. bölüm özeti, Diriliş 93 bölüm fragmanı gibi tüm merak ettikleriniz “Diriliş Ertuğrul 93. bölüm fragmanı yayınlandı -izle! | Diriliş 92 son bölüm özeti” başıklı haberimizde

ERTUĞRUL OSMAN GAZİ’Yİ MÜJDELEMİŞTİ

4. sezona yine dikkat çeken aksiyon sahneleriyle başlayan dizide, önceki sezon  pusuda ağır yaralanan Ertuğrul Gazi’ye, rüyasında Oğuz boyunun eski liderlerince, Osmanlı Devleti’nin kurucusu olacak olan oğullarından Osman Gazi müjdeleniyor.

DİRİLİŞ ERTUĞRUL 92. BÖLÜM ÖZETİ

Geçen sezon final bölümünde Sultan Alaaddin’in davetiyle birlikte sefere çıkan Ertuğrul ve Alpleri, Emir Saadettin ve Ekaterina’nın haber sızdırması sonrasında Ares’in pususuna düşmüş, Alplerin büyük kısmı şehit olurken Ertuğrul da Ares tarafından ağır bir şekilde yaralanmıştı. Bu baskın haberini alan Dündar, Hayme ve Halime’ler olay yerine gelirler. Karşılaştıkları manzara karşısında büyük yıkım yaşarlar. Zira alplerle beraber Ertuğrul’a ait cesedi de bulurlar. Dündar, Hayme ve Halime’lerin eşliğinde obaya gelen cesed Kayı obasında büyük bir yıkıma sebep olur. Başsız kalmanın sıkıntıları, birliğin bozulacağı kaygısını beraberinde getirir.

DİRİLİŞ ERTUĞRUL 93.BÖLÜMÜNDE NELER OLACAK?

Ertuğrul, mağaradan çıkarılıp Simko’nun kurduğu tuzağa ilerler. Ardından köle tacirlerine esir düşmemek için savaşır. Ama esir düşmekten kurtulamaz. Ertuğrul ve köleler ayaklanıp Simko’nun elinden kurtulurlar. Ulak, Ares’e Ertuğrul’un yaşadığı haberini getirir. Artuk Bey, beyliğe talip olur. Bahadır Bey obaya gelir ve kardeşi Candar Bey’den kalan beyliğe sahip olmak ister. Saadettin Köpek’in elinde okla Ertuğrul beyi vurup vurmayacağı ise dizinin yeni bölümü yayınlandıktan sonra anlaşılacak.

OKU ➤  'Aşk ile geçen her gün insanda bahar havası oluşturur'

BİR CEVAP BIRAK

Yorumunuzu girin
Adınızı buraya yazın