PAYLAŞ

Şarkıcı Devran Çağlar’ın kalp krizi geçirerek öldüğü haberleri gündeme bomba gibi düştü. Haberi felaket tellalı olarak bilinen Onur Akay Twitter hesabından duyurdu diye verilen haberlerin yalan olduğu ortaya çıktı.

“DEVRAN ÇAĞLAR’I SOSYAL MEDYADA ÖLDÜRMÜŞLER”

Onur Akay, Instagram üzerinden, Twitter hesabının çalındığını, şarkıcı arkadaşı Devran Çağlar’ın sosyal medyada öldürdüklerini yazdı.

İşte Onur Akay’ın o yazısı:

İkinci kez Twitter hesabım hacklendi.. Neden böyle bir terbiyesizlik yapıldığını bilemiyorum, lütfen şu süreçte Twitter hesabımdan yapılan paylaşımlara itibar etmeyiniz.. Yasal süreç avukatım aracılığıyla başlayacak. Değerli sanatçı arkadaşım Devran Çağlar’ın öldürmüşler. Ömrü uzadı diyelim ama ben hep saygıyla sanatçılarımızın sevenlerine bu haberleri ulaştırdım. Ölüm üzerinden bunu yapanlarda mahkemede görüşeceğiz…
İşte Onur Akay’ın o paylaşımı:

DEVRAN ÇAĞLAR KİMDİR?

Şarkıları ve sesiyle bir dönem Bülent Ersoy’a rakip olarak görülen Devran Çağlar’ın geniş bir dinleyici kitlesi vardı. Sahte Sevgiler, Sevdam, Asi, Öldürürüm Kendimi Çağlar’ın en çok dinlenen şarkılarındandır. Bülent Ersoy’un tahtına aday olarak görülen şarkıcı zamanla popülerliğini yitirmiş ve kendisi buna sebep olanın Bülent Ersoy olduğunu söylemiş, kendisin engellendiğini belirtmişti.

Devran Çağlar, ayrıca gerçek isminin Şeref Kolçak olduğunu ve Eşref Kolçak’ın oğlu olduğunu iddia edip şöyle demişti:

“Babam ergenlik dönemine girdiğimde yaptığım cinsel tercihimden ötürü beni fazlasıyla dışladı. Bana o dönemlerde bana baskı yapıyordu. Ben de bir süre duygularıma engel olmayı denedim ama başaramadım. Bu bana verilmiş bir hissiyat bunu reddedemezdim. “Beni hayatından çıkarttı” Babama hayatımı bu yönde yaşayacağımı söylediğimde çok sinirlendi ve beni hayatından çıkarttı. 20 senedir sanat camiasının içinde olmamıza rağmen babamla bir kez bile karşılaşmadık. Artık bu kırgınlığın bir an önce bitmesini istiyorum. Gerçek ailemin yanında olmak onlara doyasıya sarılmak istiyorum.”

OKU ➤  "Kalitesiz Sıfatı O Kız İçin İltifat Kalır"

BİR CEVAP BIRAK

Yorumunuzu girin
Adınızı buraya yazın