PAYLAŞ

Oyuncu Sarp Levendoğlu ile uğruna 2 buçuk yıllık eşi Birce Akalay’dan boşandığı Derya Şensoy’un ayrıldığı iddia edildi. Olay ikili ise 1 gün arayla Datça’dan paylaşım yapıp ‘Aşk devam’ dedi!

Takvim’de yer alan habere göre oyuncu Sarp Levendoğlu’nun, eski eşi Birce Akalay’la 2 buçuk yıllık evliliğinin bitmesine neden olarak gösterilen Derya Şensoy’la aşkı doludizgin sürüyor…

Geçtiğimiz hafta çiftin, 9 aylık ilişkisine nokta koyduğu iddia edilse de ikilinin İnstagram’daki paylaşımları barıştıklarını ortaya çıkardı. Bir haftadır aralarında soğuk rüzgarlar esen ikiliden Derya Şensoy, önceki gün soluğu Datça’daki aşkının yanında aldı.

SOSYAL MEDYADAN GİZEMLİ POZLAR

Ege Denizi’ne karşı rüzgarı dinleyen güzel oyuncuyu, Levendoğlu fotoğrafladı. Bu kareyi instagram’da paylaşan Şensoy’dan bir gün sonra ise aynı yerde aynı pozu Sarp Levendoğlu verdi.

Sevgilisi gibi objektife sırtını dönen ünlü oyuncu, aşkının çektiği videoyu “Rüzgarlı günler” notuyla paylaştı. Bugüne kadar ne ilişkileriyle ne de ayrılıklarıyla ilgili konuşan Derya Şensoy’la Sarp Levendoğlu’nun aşkı da ilk kez güzel oyuncunun sosyal medya paylaşımıyla ortaya çıkmıştı.

Geçtiğimiz ay Fenerbahçe basketbol takımının maçını izleyen ikiliden Levendoğlu, Şensoy’un paylaşımında bir arkadaşının gözlük camında belirince aşk kanıtlandı. Yakışıklı oyuncunun tişörtleriyle Datça’dan fotoğraf paylaşıp Datça tatilini ifşa eden Derya Şensoy’un son olarak da kıskançlık krizini girdiği iddia edilmişti. Sarp Levendoğlu’nun Birce Akalay’ın adının yazdığı kolundaki dövmeyi hâlâ sildirmemesine sinirlenen güzel oyuncunun aşkı bitirdiği iddia edilse de ikilinin son paylaşımları ayrılık iddialarına nokta koydu.

OKU ➤  Müzisyen Murat Tambay Vefat Etti

BİR CEVAP BIRAK

Yorumunuzu girin
Adınızı buraya yazın