PAYLAŞ

Derya Şen’den vefa örneği… Sevilen oyuncu Derya Şen, geçen sezon yer aldığı dizi filmde yönetmenliğini yapan Canan Yılmaz’ı kırmadı.

Canan Yılmaz yönetmenliğinde çekimlerine başlanan ve BOSS Medyanın yapımcılığını üstlendiği AH BE İSTANBUL isimli sinema filminin çekimlerine konuk oyuncu olarak katılan Derya Şen “Benim için vefa çok önemli bir duygu dizi filmde bizle uğraşan ve üzerimizde hakkı olduğuna inandığım Canan Yılmaz hocamın bir telefonuyla sete gittim. Bizde emeği olan insana destek vermek, yanında olmak gerekiyor. Dizi film oyuncularının sinemada önemli bir izleyen kitlesi oluşturduğunu düşünüyorum. Keyifli bir işe imza atan Canan hocama bende gişede sevenlerimle destek olursam ne mutlu bana” dedi.

AH BE İSTANBUL isimli sinema filminde daha önce canlandırdığı karakterin çok dışında şımarık, zenginliği hedefleyen hafif meşrep bir kadına hayat verdiğini ifade eden Derya Şen, dizi film çekimlerinden arta kalan zamanında Tekirdağ’da çekilen filmin setine giderek üzerine düşeni yaptı ve vefasını gösterdi.

Derya Şen’den vefa örneği… Sevilen oyuncu Derya Şen, geçen sezon yer aldığı dizi filmde yönetmenliğini yapan Canan Yılmaz’ı kırmadı. Canan Yılmaz yönetmenliğinde çekimlerine başlanan ve BOSS Medyanın yapımcılığını üstlendiği AH BE İSTANBUL isimli sinema filminin çekimlerine konuk oyuncu olarak katılan Derya Şen “Benim için vefa çok önemli bir duygu dizi filmde bizle uğraşan ve üzerimizde hakkı olduğuna inandığım Canan Yılmaz hocamın bir telefonuyla sete gittim. Bizde emeği olan insana destek vermek, yanında olmak gerekiyor. Dizi film oyuncularının sinemada önemli bir izleyen kitlesi oluşturduğunu düşünüyorum. Keyifli bir işe imza atan Canan hocama bende gişede sevenlerimle destek olursam ne mutlu bana” dedi. AH BE İSTANBUL isimli sinema filminde daha önce canlandırdığı karakterin çok dışında şımarık, zenginliği hedefleyen hafif meşrep bir kadına hayat verdiğini ifade eden Derya Şen, dizi film çekimlerinden arta kalan zamanında Tekirdağ’da çekilen filmin setine giderek üzerine düşeni yaptı ve vefasını gösterdi.
OKU ➤  Engincan'ı şoke edecek karar

BİR CEVAP BIRAK

Yorumunuzu girin
Adınızı buraya yazın