PAYLAŞ

Derya Bozovalı’nın Les Ottomans’da Fas usülü doğum günü! Uluslararası Finans Danışmanı, Maden İşletmecisi, Lovet İnşaat sahibi başarılı iş kadını Derya Bozovalı “Fas Geceleri” konseptli doğum gününü Les Ottomans Otel’de kutladı. İşte, Derya Bozovalı’nın Les Ottomans’da Fas usülü doğum günü! başlıklı haberimiz…

Geceye siyaset, sanat, iş dünyası ve cemiyetten ünlü konuklar katıldı. Marakeş usülü doğum günü kutlamasında, 40 kişilik Fas dansçıları özel gösteriler sunarak konuklara muhteşem saatler yaşattı.

Fas Dış İlişkiler Müdürü Reza Algani, Fas’ın ünlü şirketi Marıita Group Sahibi Nebile Chabi, Ürdünlü ünlü fon başkanı Ahmet El Masri, Taba Afrika Başkanı Fatih Akbulut, Ahmet Bayar, Murat Tarman, Cangül-Altan Fakılı, Gül Ergi, Banu Zorlu, Arzu-Atamer Kalaylı, Evrim-Ömer Faruk Başaran, Beşiktaş Belediye Başkanı Murat Hazinedar gibi çok sayıda ünlü isimler katıldı.

Bir ay öncesinden hazırlıklara başlanan geceyi Aqide Event’s organize etti

Faslı aşçıların yemekleri altın tepsilerde sunuldu. Pasta kesilmeden önce Fas yöresel kıyafetini giyen Derya Bozovalı özel bir şovla sahneye geldi.

Beşiktaş Belediye Başkanı Murat Hazinedar ile pastayı üflediler.

Derya Bozovalı, “Annemin bir sözü vardı “insan biriktir” derdi kızım, bende ne kadar güzel biriktirmişim ki, bu özel günümde yanımdasınız” dedi.

Murat Hazinedar da, “iki yıldır geleneksel oldu katılıyorum, bu dünyada her şey dostlarla güzel, bu güzel evlatlarınla güzel yaşlar almanı diliyorum” dedi.

OKU ➤  Didem Soydan'ın büyük acısı!

İşte, Derya Bozovalı’nın Les Ottomans’da Fas usülü doğum günü ‘nün öyküsü…

BİR CEVAP BIRAK

Yorumunuzu girin
Adınızı buraya yazın