PAYLAŞ

Deniz Seki, Kıbrıs’taki bir otelle yaptığı konser anlaşmasını ileri bir tarihe ilerledi. 15 Temmuz için konser anlaşması yapan şarkıcı, “O kara günde sahneye çıkıp şarkı söyleyemezdim. O yüzden konseri 22 Temmuz’a aldık” dedi.

“Uyuşturucu temin etmek suçundan” tutuklanarak 2014 yılından beri cezaevinde tutulan ve geçtiğimiz günlerde tahliye olan ünlü şarkıcı Deniz Seki, 15 Temmuz tarihli konser teklifini reddetti.

Deniz Seki’nin iki buçuk yıl sonra özgürlüğüne kavuşmasıyla birlikte firmalar konser, reklam ve dizi teklifleri için güzel şarkıcının peşine düştü. Seki, Kıbrıs’taki bir otelin Ramazan Bayramı’nda sahne alması için yaptığı 500 bin TL’lik astronomik teklifi ‘Ailemle vakit geçireceğim’ diyerek elinin tersiyle itti.

TEKLİFİ HİÇ DÜŞÜNMEDEN REDDETTİ

Cezaevinde kaldığı süre boyunca manevi olarak kendisini arındıran sanatçı, tahliye olur olmaz gelen servetlik teklifleri geri çevirdi. Seki, cezaevinden çıkar çıkmaz canlı yayına katılması için teklif edilen 50 bin TL’yi reddetti. Seki, 15 Temmuz günü gerçekleştirmesi istenilen konser teklifini de hiç düşünmeden reddetti. “15 Temmuz darbe girişiminde hayatını kaybeden şehitlerimiz olduğu için o tarihte konser vermem” diyen Seki konserini 7 gün sonraya aldırdı.

OKU ➤  Dilek Sabancı ve Özge Borak engelliler için basket attı!

BİR CEVAP BIRAK

Yorumunuzu girin
Adınızı buraya yazın